Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nekem van igazam? Meg erdemelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem van igazam? Meg erdemeltem a pofont?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap este,ittasan jott haza a parom,es ugy akart a gyerekhez nyulni ako most beteg!! Tudja hogy erre kiakadok,hogy nem mos kezet ra kell szolni folyton!! Ossze vesztunk ezen,hogy en basztatom es azt mondt a,h anyad!!! Erre en lekevertem neki egy pofont,idegesegembe! Ő meg vissza utott:/ most azt mondja en kezdtem !! Ő csak vissza adta.


2018. jún. 30. 20:25
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Mar gondolkodtam a valason is.Italozast en nem csipem,Es mostanaba egyre tobb.Munkara fogja ,h sok a problema stb.Azert is szoltam mar es en vagyok a g@ci no mert ennyi belefer.Ne akarjam ,h csicska legyen.
2018. jún. 30. 20:59
 12/24 anonim ***** válasza:
76%
mi a rosszabb: megütni valakit vagy visszaütni?
2018. jún. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
38%
Szegény gyerek, erőszakos nő és alkesz apa.
2018. jún. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Nem ok nelkul kapta ,hanem mert pias volt !! Es kezmosas nelkul ,munka utan fogdosna a gyereket!! Szoltam normalisan,h ne keljen folyton kernem,h mosson kezet, igy us beteg lett!! Valasz: Any@d pic@ja!
2018. jún. 30. 21:01
 15/24 iamaveryniceguy ***** válasza:
91%

Szóval szerinted az erőszak a megoldás egy ilyen helyzetben. Nem pedig az, hogy fogod magad és odaköltözöl szüleidhez. Aztán ha bejelentkezett elvonóra, akkor lehet tárgyalni.


...


Remélem amikor majd a gyereked sírni fog ok nélkül 2-3 órán keresztül, akkor őt nem így akarod helyre rakni.


ui: Az alkesz férjed nem védem. Borzalmas, amikor ilyen szülő van a gyermek közelében. Te viszont nagyon rosszul kezeled ezt a helyzetet.

2018. jún. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
14%

valószínűleg a rászólásod stílusa volt számára bicskanyitogató,ami talán abból eredet,hogy te azt vártad,hogy téged is olyan szívélyesen és örömmel üdvözöl majd mint a gyereket akarta.

ez nem így történt-mert lehet hogy épp a te sárkány stílusod miatt keres más társaságot-ez bántott téged és emiatt úgy szóltál rá mintha csak a tied lenne a gyerek.

legalábbis ezt érezhette belőle és ezért nem hátrált meg.

2018. jún. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
70%

😂😂😂még csak 2 hónapos a "babád"(nem inkább a kettőtöké???)de már ütiktek-veritek egymást?

Minek kellett ez a gyerek?

2018. jún. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
89%

Ja. Ő a munkára fogja, te meg a gyerekre, pofán meg azért lettél vágva, mert pofán vágtad. Nem, nincs igazad és neki se. Te legalább kezet mostál, mielőtt pofon vágtad a férjed ?

31/f

2018. jún. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
88%

"Nem ok nelkul kapta"


Ha okkal ütök meg valakit, akkor jogom van megütni?

Aki üt, az nyilván mindig talál okot.

2018. jún. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem érdemelted meg, de te se üss. Részeg emberrel meg nem szabad vitázni :( Gyakran iszik amúgy? Ez nagyobb problémának tűnik...
2018. jún. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!