Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nekem van igazam? Meg erdemelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem van igazam? Meg erdemeltem a pofont?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap este,ittasan jott haza a parom,es ugy akart a gyerekhez nyulni ako most beteg!! Tudja hogy erre kiakadok,hogy nem mos kezet ra kell szolni folyton!! Ossze vesztunk ezen,hogy en basztatom es azt mondt a,h anyad!!! Erre en lekevertem neki egy pofont,idegesegembe! Ő meg vissza utott:/ most azt mondja en kezdtem !! Ő csak vissza adta.


2018. jún. 30. 20:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%
Megérdemlitek egymást, a gyerek viszont jobbat érdemelne mindkettőtöknél.
2018. jún. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
36%
Kezdjük ott ,hogy ki az aki meg mer ütni egy lányt??
2018. jún. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
86%
Szép házasság. Még hogy a nők nem mazochisták...
2018. jún. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 NDSM ***** válasza:
93%
Nem érdemelted meg, de neked sem kellett volna ütnöd. Tudod van egy régi mondás: Aki kardot ránt, kard által vész el! Az érdekesebb kérdés, hogy milyen apa hagyja magára a családját, hogy igyon. Inkább erről kellene beszélnetek, mert ez elég aggasztó!
2018. jún. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%
Egy kapcsolatban egyik fél sem érdemli meg a pofont. Az már régen rossz, ha fizikai bántalmazásig és pofonokig fajul egy vita egy kapcsolatban. Igazából az is gáz, hogy így beszél veled és az is, hogy te megütötted és inkább nem folytatom.
2018. jún. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%
Gázak vagytok.
2018. jún. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem csinaltam sosem ilyet.Egyszeruen a faradsag ,az aggodas ,h ket honapos babam beteg,alig aludtam napok ota.O meg anyazik !! El szalt a turelmem.
2018. jún. 30. 20:32
 8/24 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen mindegy, hogy mivel mentegeted magad, a fizikai erőszak attól még fizikai erőszak marad.
2018. jún. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 iamaveryniceguy ***** válasza:
44%

Nem érdemelted meg, de ő sem érdemelte meg, hogy megüsd.


Viszont téged lenézlek azért, amiért megütötted. Őt pedig nem. Nem ütünk meg nőt, de egy nő nem is üt meg senkit ok nélkül... ;)

2018. jún. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
37%

Hát, ha a gyereketek Nobel-díjas lesz, én milliárdos, olyan gyökerek vagytok, mindketten.


Te azért, mert pofozkodtál, ő meg azért, mert úgy reagált, ahogy.


Szerintem itt a legkevesebb gond, hogy nem mos kezet, amikor a gyerek beteg, sokkal inkább a részegség. Ugye tudod, hogy azok a gyerekek, akik rendszeresen látják kis korban részegen a szülőket, amint tehetik, le se fogják szarni az ittas szülőt?

2018. jún. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!