Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit szóltok hogy Novodomszk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szóltok hogy Novodomszky Évának tönkrement a házassága?

Figyelt kérdés
2018. jún. 8. 11:33
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
30%

20 válasz érkezett, de "senkit nem éredekel" a téma.


aha.



bszki, akkor minek áldoztok a drága időtőkből arra, hogy itt ajvékoljatok, hogy ki a nő, meg kinek mi köze a házasságához.

2018. jún. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

5-ös, bocs hogy nem vgyok képben az aktuális celebekkel :D


Kérdező: ki nem szarja le...

2018. jún. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
35%

21-es munka után vagyok, rákattintok, míg a párom is jön. De ilyen fxságra nem tudok nem válaszolni.


Érdekes, te is válaszoltál :D

2018. jún. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
de én tudom ki a nő, és nem adom itt a hülye sznobot, mint ti.
2018. jún. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
93%

Nekem ez az Éva szimpatikus valahogy. Akkoriban, amikor férjhez ment az olaszhoz, az is tetszett, ahogy összejöttek. Aztán lett két gyerek pár év korkülönbséggel, és annyira jó volt hinni, hogy náluk nincs megcsalás, mint a celebek többségénél.

Bevallom, engem nagyon meglepett. Főleg, hogy az utolsó pillanatig játszotta a csajszi azt, hogy ők az álompár. (De már ott tartok, ha kiderül valakikről, hogy álompár, akkor már borítékolható, hogy kb. 1,5 éven belül válnak, sajnos.)

2018. jún. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
94%

Hihetetlen, hogy csak az utolsó bírt érdemben válaszolni....

Én most a kérdésből tudtam meg, hogy válnak, de kicsit engem is meglepett. Jól voltak együtt így külső szemmel. Igaz, a saját válásom már korábban rávilágított arra, hogy semmit nem lehet készpénznek venni:/

2018. jún. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
87%

Amúgy szerintem nem kell ahhoz tévéműsorokat nézni. Én pl. egy színvonalas női lapban olvastam jó pár éve egy kétoldalas beszélgetést vele. Akkor mesélte el, hogy s mint jöttek össze Dél-Olaszországban a nyaralása során a férjével, hogyan folytatták aztán, sok minden szóba került abban az írásban, szimpatikus nőnek tűnt. Annyit tudtam, hogy tv-ben is valamelyik csatornán valamelyik műsorban műsorvezető. Úgy rokonszenves volt elsőre, és az, hogy meg tudták csinálni úgy, hogy végre egy normális párocska a közismert emberek közül.

Most is úgy tudom, csak Nők Lapjának adott interjút, amiben a házassága végéről mesél (nem olvastam még).

Egyszer arról is mesélt (szintén Nők Lapjában), hogy a második gyerekkel terhes volt (még bőven nem mindenórás), kimentek a férje családjához egy pár napos családi programra, és ott kezdődött a szülés, egy ottani kórházban szült meg teljesen váratlanul. Leírta az ottani kórházat, ottani hozzáállást, hogy ott hogy veszi ezt az eseményt a hangos dél-olasz család.

És hát 15 évig voltak együtt. Mindketten hittek a család intézményében.

Kár, hogy így lett a végén.

2018. jún. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
83%
Én ebbe még ma belehalok.
2018. jún. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Amúgy meg, aki nem ismeri, annak nyilván nem is lehet szimpi a csaj, tehát tényleg tökmindegy, hogy mi van vele, csak akkor nem kell idejönni ironizálni, szerintem.

Nekem meg pl. gőzöm nincs VV Fannikról meg BB Évikről, nekem azokról bárki bármit írhatna.

A kérdésben írt műsorvezetőnő (Novodomszky Éva) viszont szerintem letett azért az asztalra.

2018. jún. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 Megaisten válasza:
100%
Hát amikor ezt meg tudtam hogy tönkrement a házassága akkor 2.hétig enni se tudtam, ki is léptem a munka helyemröl. Most is pszichológus járok 6.honapja mert ezt a nagy tragédiát nem tudom feldolgozni.Már az öngyilkoság gondolatával is eljátszotam.Hát milyen világba élünk hogy szegény Novodomszky Évának tönkrement a házassága, hát ilyen nem létezik. Irok Orbán Viktornak is hogy csináljon már valamit mert ez már országos katasztrofa, EU gyülésen vesse fel ezt a problémát,és orvosolják. :D :D
2018. jún. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!