Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem nem engedi kidobni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem nem engedi kidobni a régi, tönkrement dolgokat melyek egyre halmozódnak, egyre jobban nyomaszt és elkeserít a probléma, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eddig is ezt csinálta évek óta, de most, hogy megörökölte elhunyt édesapja régi dolgait úgy telepakolta vele az életterünket, hogy borzasztó a helyzet. Néhány dolgot persze simán eltehetett volna emlékként, de ő telerakta a polcokat törött porcelándíszekkel, semmit se enged kidobni.

Takarítani, rendbentartani így már lehetetlen normálisan.

Rengeteget dolgozom és sem időm, sem energiám ahhoz, hogy a férjemet győzködjem, mert nagyon makacs és úgyse lehet vele mit tenni. Bele vagyok fáradva a problémába, szeretnék egy normális, rendezett házban élni.


2017. jún. 12. 10:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
dobd ki
2017. jún. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Dehogy dobom ki, jó apa, sokat dolgozik, szeretjük egymást.
2017. jún. 12. 11:01
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Neki ezek sokat jelentenek, szerintem várd meg, míg túllép a gyászon, aztán akkor beszélj vele erről.
2017. jún. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Váltson szakmàt valami antik cuccokkal foglalkozóra
2017. jún. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetne őket valami fészerben, melléképületben tartani? Olyan helyen, ahol ritkábban tartózkodtok, és nem aggatnának? Még sokkal inkább lehetőség is lenne a rendszerezésükre, elkülönítésükre.
2017. jún. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az exnejem volt ilyen. Sokszor összevesztünk emiatt is. Hálistennek elhagytam most nincs ilyen problémám. Hiába próbáltam szépen, vagy bárhogy megbeszélni ezt vele. Mondjuk ő nagyon rendetlen is volt...
2017. jún. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mar kezd atmenni beteges gyujtogetobe.
2017. jún. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lakótársam volt ilyen, még a tejfölösdobozokat is elmosogatta és elrakta, hogy majd még biztos fel tudja használni valamire. Én egy idő után szó nélkül kidobtam az értelmetlen dolgok nagyrészét (nem mindet), de a párommal ezt nem csinálnám meg. Nem tudom, van-e arra lehetőség, hogy kialakítsatok neki egy külön szobát, ahol ezeket tárolhatja, ahova bemehet kicsit elmerengeni, vállalva azt, hogy ott ő takarít. Ha erre nincs hely, akkorén is a fészert javasolnám.
2017. jún. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
dobd ki a cuccokat
2017. jún. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
A gyűjtögetés pszichológiai betegség. Szakemberhez kéne fordulni, de nem fogod tudni megoldani és az otthonotok lassan szemétteleppé válik.
2017. jún. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!