Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit szóltok hogy Novodomszk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szóltok hogy Novodomszky Évának tönkrement a házassága?

Figyelt kérdés
2018. jún. 8. 11:33
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
64%
Életemben nem hallottam róla. Annyira sem érdekel, hogy rákeressek.
2018. jún. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
76%
Tudtommal valamelyik TV csatornán (már nem tudom melyiken) műsorvezető, és semmit nem szólok hozzá.
2018. jún. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
A Duna tv-nél müsorvezető,de ez csak egy egyszerű kérdés volt, bár azt nehezen hiszem hogy nem ismerik,az egyik legjobb tévés nő.
2018. jún. 8. 12:30
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, sokan nem (köztük én sem) néznek tévét. Azt sem tudom ki az és nem érdekel. Más emberek magánéletével nem foglalkozom és nem értem, miért kéne egy tévés személyiség életének érdekelnie.
2018. jún. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
82%

Ha nehezen hiszed ha nem, páran nem tudjuk ki ez. Tudod, van aki nem nézi a Duna tv-t meg semmilyen tv-t sem.


Elég unalmas életed lehet, ha műsorvezetők házasságát akarod kibeszélni. Még azok házasságát sem dumálom ki, akiket ismerek, nem hogy akit nem ismerek. Mellesleg azt tudjad, hogy amit te látsz egy kapcsolatból kívülállóként az csak egy látszat. Az, hogy valójában ki hogy él a férjével/feleségével otthon a négy fal között, azt csak az adott pár tudja. Pont ezért értelme sincs senki kapcsolatán csámcsogni a sajátunkon kívül...

2018. jún. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
97%

Ő választotta, kb. tipikus ilyen párválasztásnál. Hidegen hagy.


Az meg mi már, hogy 25 éves srácként ismernek kéne a köztévé műsorvezetőjét, amikor nem is nézek köztévét, mert unom a migránsoros szöveget? :D

2018. jún. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Miert hihetetlen, hogy nem ismerik? En rakereses utan sem tudom, hogy ki ez a no. Vagyis mostmar tudom, koszi kerdezo, hogy leirtad, de akkor is fura nekem, hogy erre a temara raszantal egy kerdest. Sok hazassag tonkrement mar, es annal tobb tonkre is fog meg, mindegy, hogy egy egyszeru bolti eladorol, vagy egy "hires" bemondonorol van szo, ettol semmi nem fugg.
2018. jún. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
90%
Én sem ismerem, nincs is tévém :/
2018. jún. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
91%
Azt, hogy aki itt havonta beírta hogy ugye milyen szép é kapós a Novodomszky, most megkapta a választ.
2018. jún. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Te vagy a párja és helyre akarod hozni? Ez nem párkapcsolati, sokkal inkább bulvár téma.
2018. jún. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!