Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek milyen egy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen egy jó apa? Mit csinál?

Figyelt kérdés

Lehet hogy rossz helyre írtam, akkor elnézést.

Heti 5x8órás munka mellet,mi várható el egy apukától, férjtől? ( nem házimunkára gondolok)

Párom 28 éves, én 23, a lányunk pedig 1 éves.

Kinek mennyit foglalkozik a babával és vele a párja, akár munka után vagy hétvégén?

Bulizni mennyit megy?

Azért kérdezem mert a párom szerint én túl sokat várok el... Igazából ez a nagy elvárás abból áll hogy szeretném ha foglalkozna a picivel. Most heti összesen 1 nagyon maximum 2 órát tölt vele. Hétvégén pedig mindig megy ki inni, bulizni a haverokkal. Azzal a címszóval hogy neki kell a kikapcsolódás, a magánélet.

A hétköznapjaink is azzal telnek hogy ha haza ér a munkából akkor eszik, fürdik, fekszik és nyomja estig a telefont vagy nézi a tv-t(amit ha nem hall a pici végett akkor jól felhangosítja.)

Szó szerint kerüli a társaságunkat.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2018. máj. 18. 13:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnállak hogy egy ilyen barommal vagy együtt.A gyereket még jobban sajnálom.
2018. máj. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sok ferfi ilyen, hogy a gyerek 3-4 eves koraig “ra se nez” a gyerekre, mert “nem tud vele mit kezdeni”. Persze ez gyokerseg, foleg, hogy egesz nap a telojat nyomkodja, meg hetvegen bulizgat... ha a gyerekkel sok mindent nem is tud csinalni (ami eleg gaz), akkor legalabb segithetne a haztartasban neked, felugyelhetne a babat, ameddig alszik, te meg kikapcsolodsz, hetvegen meg csinalhatnatok harmas kozos programot, hogy te is szabadulj ki otthonrol. Gondolom a babakocsit tudja tologatni...

foleg, hogy csak 8 orat dolgozik, ez nagyon nagy szerencse a mai vilagban - mondhatni. Semmi kifogasa nem lehetne azon kivul, hogy nem apanak valo, es egy gyoker.

2018. máj. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%

Hát nem ilyen... Kell neki a magánélet? Az nem veletek van?


Az én férjem munka után minden nap legalább 1 órát foglalkozik a gyerekekkel,pedig többet dolgozik a párodnál. Hétvégén általában van közös program, például játszótér együtt vagy ilyesmi. Bulizni nem sokat jár. Mi együtt szoktunk találkozni a barátokkal,mondjuk kora délután,esti fürdetésig. Vagy ők jönnek és ha elaludtak a gyerekek akkor a nappaliban elvagyunk. Azért igyekszünk úgy alakítani,hogy havonta/2 havonta egyszer el tudjon menni éjszakába nyúlóan is a haverokkal, mondjuk sörözni. Ha van rá lehetőség akkor vigyázni is szokott a gyerekekre,hogy én például el tudjak menni fodrászhoz.

2018. máj. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A férjem minden délután a gyerekekkel játszik, bepakolja a mosást és ki is tereget ha kell, bevásárol, mosogat, ha épp szükséges. Főzni nem szeret, ezt én bevállaltam, de minden másban felezünk. Nem iszik, nem dohányzik, nem bulizik. Mivel felnőtt ember, kordában tartja a vágyait és előre egyeztetett időpontban van szabad ideje, ahogy nekem is. Nem hagyjuk egymást egyedül, anélkül, hogy megbeszélnénk.


Neked nincs férjed, a gyereknek pedig nincs apja. EGy önző lakótársad van, aki legfeljebb megtűr titeket az életterében. Ez nem család, sajnálom. A kérdés csak az, hogy meddig vagy hajlandó főzni és mosni rá?

2018. máj. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ma pl egész nap egyedül vagyok, csendben és nyugalomban, mert átvette a teljes napot, egy 2 éves és egy 5 éves gyerekünk van. Pihenhetek, mert nehéz hetem volt. Szerintem egy jó társ és apa képes erre. Amit te kérsz, az nem üti meg az abszolút minimumot sem.
2018. máj. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
Faxnak szultel akkor ebbe a kapcsolatba. Csori gyerek...
2018. máj. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

Mondd meg neki, hogy neked is kell a magánélet és a kikapcsolódás, a gyereknek meg az apja!


Ha nem változtat behatárolt időm belül a hozzáállásán, akkor a helyedben megfontolnám, hogy itt a vége! Addig lépj, amíg a gyerek nem lesz nagyobb, most még könnyebb neki alkalmazkodnia.

2018. máj. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönjük, meg nyugodtam hogy nincsenek túl nagy elvárásaim. Sétálni eddig 2x vitte el max 30 percre...

Kedves 6os elhiheted hogy ha ilyen lett volna a pici elött is akkor nem szültem volna neki!!! De így is az életem legjobb döntése volt hiszen a lányom csodálatos, akit mindenkinél jobban imádok! A pici érkezéséig mindig én voltam az első, minden percét velem töltötte, vagyis álom férfi volt. A picit is ő hozta fel, ő szerette volna jobban. Viszont azóta ilyen amióta megszületett...

2018. máj. 18. 13:53
 9/15 Bence_ ***** válasza:
96%

Ami időm van azt a családommal töltöm.

Okkal élek nővel, vannak gyerekeink.

Igen, néha fárasztó de örülök, hogy vannak.

Ennek a vágynak benne és belülről kéne ébrednie, beszédre ritkán aktiválódik.

Jól írta valaki, hogy ti itt lakótársak vavgytok. Egy pár egy csomó mindent együtt csinál, úgy ahogy tudják. Azért tesznek dolgokat, hogy haladjanak és nem azért mert az a dolga valamelyiknek.

2018. máj. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

Egyik barátomnak is 1 éves a kislánya.

Ő 4-kor végez a munkában, utána még 1-2 órát maszekol valahol, este hazaér, onnantól a családé: minden este játszik a kicsivel, ott van fürdetésnél, altatásnál. Hétvégente van, hogy kettesben mennek valahova a leányzóval, amíg a felesége végre kikapcsol egy kicsit, vagy amíg elintézi ha valami dolga van.

Szerintem ez lenne a minimum.

Akinek ez túl megerőltető, az mi a bánatnak csinál gyereket?

2018. máj. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!