Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjetek milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjetek milyen gyakran csinál külön programot magának nélkületek, a gyerekek nélkül?

Figyelt kérdés

Az én férjem sajnos nem bír itthon megmaradni, allandoan lenni akar valahol. Nyaron ugye nincs gond, mert sokat kirandultunk stb., de pl. ebben a hidegben beszűkűl a lehetosegek szama, foleg gyerekkel.

Kettesben mozizni es vacsizni is el szoktunk menni, de pl. hetvege nem telhet el anelkul, hogy ne menjen valahova.

Altalaban elmegy ilyenkor egyedul barataihoz vagy rokonokhoz stb., en meg itthon maradok a ket kiskoru gyerekkel.

Neha nagyon elszomorit ez a dolog.

mi a velemenyetek?


2017. jan. 28. 19:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nincs ebben semmi rossz. Az mondjuk fura, ha rokonokhoz nélkületek megy, nálunk ilyen nincs, egy család vagyunk, az ő rokonai az enyémek is.

Az én férjem (26 éves) minden héten egy délutánt/estét a barátaival tölt, nem zavar, hiszen én is igénylem, hogy barátnőimmel legyek és nőies dolgokról beszélgessünk.

Bár nálunk még nincs gyerek.

23N

2017. jan. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem szervezz programokat otthonra. Társas, twister, kártya, sütisütés, ivósjátékok.


Vagy kintieket. Korizás, szánkó, hógolyózás, bográcsozás, gesztenyesütés.


Ha van szaladni tudó beszélő gyerek, a lehetőségek határtalanok.


Ha unalmas otthon, naná, hogy menne.

2017. jan. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%

Igaz, nekünk még, nincs gyerekünk, de havonta egy szombat este mindig "egyéni program".


Én, ilyenkor szeretek elvonulni egy könyvvel és egy-két pohár borral, vagy én is barátokkal találkozom, Ő meg a haverjaival vagy a közös baráti társasággal "bulizik".


Ezt a "szokásunkat", ha majd a lehetőségeink engedik, szeretnénk majd gyerek után is megtartani, mert mindenkinek kell egy kis "egyedüllét".


29N, 31F

2017. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Heti 1 max 2,regen volt 3is,nem tartom problemanak,orulok ha toltodik,kikapcsolodik (raadasul esti mese utan megy),"cserebe" halas erte,ertekeli a gesztust (csunya szo ra).

Exem is eljarogatott,akkor sem volt ezzel gondom,de alapnak vette h en ezt is "megengedem neki",es jol felrekrt,majd el is hagyott minket.Uaz a szitu de az adott pasi maskent eli meg.A mostani minden egyes alkalommal megkoszoni h bevallalom ezt azert h o jol erezze magat.

En siman elfoglalom magam ilyenkor,nincs bennem olyan h bezzeg ö megteheti es megteszi,en meg nem.Remelem nem el vissza vele.

2017. jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Még kicsik a gyerekek, igy a napi programokat hozzajuk kell igazitani.


Nem is az a problema, hogy eljar, kikapcsolodik, soha nem korlatoztam, ceges rendezvenyek, legenybucsuk, szulinapok stb.,

A gond az, hogy o mar szinte kenyszeresen megy, ha kell, ha nem, sokszor haragszik ram, ha pl. most ebben a -20 fokban nem megyunk pl. egy vasarnapi napon sehova.

Legtobbszor nem is hivjak, csak bejelentkezik valakihez, szoval olyan, mintha menekulne itthonrol es kitalal mondva csinalt bugyuta programokat maganak.


Megcsalastol nem tartok, csak nem is tudom, hogy irjam le, hogy ertsetek, szoval olyan, mintha neki az otthon, a csalad nem lenne olyan fontos, mint a sajat maga szorakoztatasa.

Egesz heten minden nap sokaig dolgozik es hetvegen is inkabb elhuz itthonrol, hacsak lehet.


Nyilvan 2 kisgyerek ellatasa komoly melo, igy gondolom meg is unja az egeszet es inkabb ramhagyja az esti furdetest, altatast, még ezt is talan megertem, de miert kell minden hetvegen kenyszeresen menni valahova?

Neha eloszed olyan kollegakat peldaul akikkel szokoevben egyszer beszel es pl. vele megy el meccsre.

2017. jan. 28. 21:18
 6/23 anonim ***** válasza:
#4 vagyok,en pontosan erzem,uez van,annyi kulonbseggel h o hirtelen 38evesen kerult parkapcsolatba es lett csaladapa,en probaltam elfogadni h ez neki sokk igy elsore,akkor valoban ez volt amit irsz h mindegy h ki de talizzanak,legyen melo mellett felnott elete.Most pl 1hetig siel mint a regi eleteben uekkor telen,viszont lesz 1 het sieles amire mi is megyunk.Szerintem van az a ferfitipus,aki lubickol az apaszerepben es van akinek ez "megerolteto" es kell a merleg masik tanyerjara vmi program amitol erzi h nem csak ennyi az elet h gurizik,hazamegy,furdetes altatas.Tavasszal volt egy vitank pl amikor el akart menni uzleti utra aminek a vege pentek du volt.Mondta h akkor vasarnap du jon.Kerdeztem h mi?????a vaalsz az volt h egy felreertes miatt ugyanugy kerte a visszajegyet a titkarsagon mint a fonoknoje,aki nem kototte az orrara h megtoldja az uzleti utat egy londoni hetvegevel.Mondtam h konyveltesse vissza pentekre,neki mindegy h pentek du jon haza v vasarnap?igen neki mindegy,gondolta varostnez,muzeumba megy szombaton es akkor mar nehogy vasarnap koran kelljen kelni,hetvege van,akkor csak a vasarnap delutanival jon,az tok jo.Na itt mar bogtem h egesz heten a hetveget varom es akkor o itthon sincs,aztan ujra jon 5nap munka.Felfogta,bocsanatot kert es penteken hazajott. Muszaj kommunikalni h kinek hogy jo,azota nem volt ilyen eset es sosem ment el a mi rovasunkra.De tudom h ha meg kirinyalnam h minden este itt legyen,akkor azert nem lenne boldog.Mondjuk o nagyon sokat foglalkozik a gyerekekkel ha itthon van.Bocs,hosszura sikeredett.Beszeljetek rola oszinten es te is menj vele ha tudsz,neked is jot tenne ha vele kapcsolodhatnal ki.
2017. jan. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Koszi, hogy irtal! Jol megragadtad a lenyeget, nala is az lehet, hogy nem tudja es nem is akarja a regi eletet elengedni. Azt gondolja, hogy ugyanaz az ember, aki a gyerekek elott volt, miert ne tehetne meg, hogy nincs itthon egesz vasarnap!? Valahogy nem tud csaladban gondolkodni, azert is lehet ez a sok program. Hozzateszem a szulei elvaltak, nincs elotte csalad modell, az apja se nevelte es az anyja se igazan, minden pentek delutantol vasarnap estig a nagyinal, ennel-annak a rokonnal volt.

Ugy erzem, nem tudom "belenevelni" ezt a ragaszkodast. A gyerekeket szereti persze, ha pl. betegek, akkor az ot nem zavarja, nyugodtan elmegy a ceges buliba, ahonnan a legtobb csalados azert este hazamegy, de o nem, o mindig ott alszik a szallodaban a tobbi notlen, hajadonnal egyetemben.

Es o pl. a Londoni hetveget sem mondta volna le a kedvemert, ahogy a te ferjed.

Amikor a kislanyunkat hazahoztuk a korhazbol, kb. 1 orat volt még itthon es tavozott az ottalvos tejfakaszto bulijara. Szoval az elso itthoni napot es ejszakat az elso gyerekunkkel nem toltottuk egyutt... ezek nekem nagyon rosszul esnek es sajnos el sem tudom neki magyarazni es soha nem is fogja belatni, hogy mi ezzel a baj.


Ahova tudok, elmegyek vele, tegnap pl. barati tarsasaggal egyutt voltunk vacsizni, ma ugyanezen tarsasaggal az o kezdemenyezesere az egyik fiunal osszegyultek este szamitoges jatekot jatszani, most is egyedul vagyok...


Koszonom, ha elolvastal, jo volt leirni.

2017. jan. 28. 22:05
 8/23 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nem érdekel ez az értékelős dolog, de valaki elmondaná, miért lettem ennyire lepontozva? :D

2017. jan. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Nem en pontoztalak le!

En megkoszonom mindenki velemenyet, teljesen korrekt volt a te hozzaszolasod is.

Gyerekvallalasi temakkal kapcsolatosan szoktam valaszolni, ott is rendszerint lepontoznak semleges valaszoknal...

2017. jan. 28. 22:28
 10/23 Bence_ ***** válasza:

Ő szerette volna a gyerekeket?

Ha jó az idő van, hogy magával visz, viszi őket?

2017. jan. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!