Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjetek milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjetek milyen gyakran csinál külön programot magának nélkületek, a gyerekek nélkül?

Figyelt kérdés

Az én férjem sajnos nem bír itthon megmaradni, allandoan lenni akar valahol. Nyaron ugye nincs gond, mert sokat kirandultunk stb., de pl. ebben a hidegben beszűkűl a lehetosegek szama, foleg gyerekkel.

Kettesben mozizni es vacsizni is el szoktunk menni, de pl. hetvege nem telhet el anelkul, hogy ne menjen valahova.

Altalaban elmegy ilyenkor egyedul barataihoz vagy rokonokhoz stb., en meg itthon maradok a ket kiskoru gyerekkel.

Neha nagyon elszomorit ez a dolog.

mi a velemenyetek?


2017. jan. 28. 19:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Èvi egy het off road, Somogybabod.

Harom iskolas gyerek van.


Kettesben evi par mozi.

2017. jan. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Erotika? Hm, rendben van, de nala ez sem olyan kozponti, mit mas ferfinal es nem az a tipus, akire ezzel nagyon hatni lehetne.
2017. jan. 30. 10:20
 23/23 anonim ***** válasza:
Én nőként próbálok mindenféle programba kapaszkodni. Tudom, hogy a gyerek biztonságban van. ( és nincs az az isten...hogy többet szűljek)…a férjem otthonról kirobbanthatatlan. 4 évig úgy éltem ahogy elvárta. De ez nem volt nekem jó és elkeztem eljárni mindenhova.. Ami kell nekem! Ne várjon tőlem olyat aminem én vagyok. Ha maradtam volna az ő elképzelése szerint akkor nár felkötöttem volna magam..
2017. febr. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!