Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjetek milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjetek milyen gyakran csinál külön programot magának nélkületek, a gyerekek nélkül?

Figyelt kérdés

Az én férjem sajnos nem bír itthon megmaradni, allandoan lenni akar valahol. Nyaron ugye nincs gond, mert sokat kirandultunk stb., de pl. ebben a hidegben beszűkűl a lehetosegek szama, foleg gyerekkel.

Kettesben mozizni es vacsizni is el szoktunk menni, de pl. hetvege nem telhet el anelkul, hogy ne menjen valahova.

Altalaban elmegy ilyenkor egyedul barataihoz vagy rokonokhoz stb., en meg itthon maradok a ket kiskoru gyerekkel.

Neha nagyon elszomorit ez a dolog.

mi a velemenyetek?


2017. jan. 28. 19:15
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Persze, szerette volna a gyerekeket, sot még 3.-at is szeretne, de mondtam, hogy kizart... azert, hogy 3 gyerekkel legyek itthon, ne kettovel!?

Nyaron szinte allandoan csak kirandultunk, de az sem elet es elegge faraszto is allandon autokazni, az utcan lenni 2 kisgyerekkel... Volt, amikor 4 orat utaztunk azert, hogy a Velence tonal 1,5 orat setaljunk...

Es ne csak akkor legyek mar a ferjemnek jo, ha kirandulunk.

Ma osszevesztunk, kesz, nem tudom neki elmagyarazni, tavozott is delben...

2017. jan. 29. 12:58
 12/23 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy főnököm, aki pontosan ugyanezt csinálta. Minden este programot szervezett, járt focizni, meg bulizni, meg férfi létére Zumbazni a kolleginákkal. Anyuka meg otthon ugyancsak munka után főzött, mosott, takarított és rendezte egyedül minden áldott este a 3 gyereket.


Fönököm baromira meglepődött, amikor a felesége beadta a válást, majd talált magának új part. 3 gyerekes anyuka létére talált olyan pasit, aki a gyerekeket is akarja és elfogadja. Volt főnököm depressziós és boldogtalan, csodálkozik, hogy a gyerekek jobban kötődnek az új apukához, mint hozzá. Megérdemli!

2017. jan. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Az első baba születése után is ilyen volt már a férjed, vagy csak a második után fordult így ki magából?
2017. jan. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Bence_ ***** válasza:

Pasiként az egy létező út, hogy talált egy jó anyát, aki gondoskodik az utódokról így ő mehet jobbra-balra hiszen a fajfenntartás kipipálva.

Nekem is vannak gyerekeim, nekem hiányoznak. Okkal van családom. Más lett az életem de ez hozzá tartozik ahhoz a döntéshez, hogy ok legyen gyerekünk.

Ezért kérdeztem mennyire szerette volna őket.

2017. jan. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Elso utan is ilyen volt, talan nem ennyire, de neki ez az "alaptermeszete".

Kozben vezeto beosztasba kerult, regebben talan kedvesebb, szelidebb, elozekenyebb volt, most azt hiszi, hogy mindent megengedhet maganak lelkiismeret furdalas nelkul.

Vegig tamogattam a karrierjet, nem terheltem le soha itthoni dolgokkal, cserebe en csak annyit varnek, hogy erezzem, hogy ragaszkodik hozzank. Peldaul a gyerek szuletese utan jaro 5 szabadnapot nem tudta kivenni, de ha sielni kell menni, barmikor el tud jonni szabadsagra. Ezek azert fajo dolgok...

Elnezem a barati tarsasagunkban levo parokat kivulallokent, hogy a ferj mennyire "odavan" a csaladjaert, a gyerekeert, latszik, hogy naluk a csalad az elso. En mindig is azt ereztem, hogy mi csak masod-harmadlagosak vagyunk az eleteben, az elso talan önmaga. Es nem gondolom, hogy a szemelyemmel lenne gond, hanem magaval a szituacioval, nem tud csaladban gondolkodni.

Hat, ez van...

2017. jan. 29. 15:42
 16/23 anonim válasza:
nálunk is volt így évekig tartott a gyerek születése után se változott meg , de a férjem nem csak hétvégén de mindennapos volt sajnos :( mindenkivel jól érezte magát csak velünk nem foglalkozott ... aztán úgy volt majdnem elhagyom stb.. nagy nehezen megértette , hogy hibázott és kb. 1-2 éve nem csinálja nagyon ritka ha elmegy
2017. jan. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Hogy sikerult jobb belatasra birni a ferjed??

En mar arra is gondoltam, hogy pszichologushoz menjunk el es beszeljuk at az egeszet.

2017. jan. 29. 16:13
 18/23 anonim ***** válasza:
Az en ferjem is ilyen termeszet en orulok ha szervez maganak programot legalabb nem itthon unatkozik engem meg hagy pihenni. Persze egyutt is szervezunk programokat de nekem nincs annyira igenyem mint neki. De nalunk nincs gyerek. Igy ha nincs itthon en vegre csak magammal foglalkozhatok. Ha lenne gyerek aki igy az en nyakama szakadna biztos nem ertekelnem...
2017. jan. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Bence nevu felhasznalo! Szivembol szoltal, nagyon szeretnem, ha az en ferjem is igy gondolkozna, viszont akibe ez az erzes nem szuletik bele, nagyon nehez megvaltoztatni...

Latom, azert kuzd/kuzdott még par feleseg ezzel a problemaval, amivel en. Amig nincs gyerek, tenyleg nem akkora nagy gond, utana viszont eleg rosszul tudja kivenni magat a helyzet.

2017. jan. 29. 18:28
 20/23 Bence_ ***** válasza:

Férjed normális pasi.

Sok-sok ezer évig ez volt a menet. Pasi vadaszik, távol van. Nő meg otthon a gyerekekkel. Biztonságban vagytok, táplálék van. Így az ő része kipipálva.

Minden férfiban benne van, hogy néha elmegy, távolodik, aztán vissza jön mert jó a nővel.

Egyéné vallogatja, hogy kinél mi és mennyire fér bele.

Erotikával hatsz rá?

2017. jan. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!