Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról a férfiról, akinek van már 4 gyereke az ex feleségétől, és akar még minimum kettőt az új feleségétől?

Figyelt kérdés

2016. szept. 11. 23:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
9%
Szerencsés.
2016. szept. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A legböszmébb Feri ***** válasza:
100%

GYT-vel maximum a fizetése 50%-a terhelhető, az valszeg már terhelve is van, szóval ilyenkor már nincs kockázat, hogy kettővel több, vagy kevesebb.

Gyerekcsináláshoz meg nem kell ész, szóval ez sem lehet akadály.

2016. szept. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
11%

Helyes! Ha van pénze rá, akkor jó. Az igazán gazdag, kb szó szerint felső tízezerbe tartozó embereknek legtöbbször kb ennyi gyerekük van.


Igazából nekem is csak a pénz szab határt abban, hogy miért csak 2 gyerekem van: Mert ennyit tudok korrekt módon eltartani hosszú távon úgy, hogy mondjuk pénzeljem a taníttatásukat is és támogassam őket úgy 20-25 éves korukig.


Ha lenne 100 millió a bankszámlámon és/vagy keresnék legalább nettó 400-500 ezret, akkor biztosan több gyerekem lenne nekem is.

33/F

2016. szept. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Semmi közöm hozzá
2016. szept. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Bátor.
2016. szept. 12. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
#3 Szerintem meg pont az van, hogy akinek van havi netto 500, annak tobb esze van minthogy 4 gyereket csinaljon...
2016. szept. 12. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az még elképzelhető, hogy anyagilag megengedheti magának, de kötve hiszem, hogy ha ilyen jól keres akkor elég ideje van a gyerekeire, ugyanis nem csak a születendő két gyerekre kell időt és energiát fordítani, hanem a meglévő négyre. Ha ez nem okoz gondot, amit kétlek, akkor hajrá.
2016. szept. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem ismeri az ovszert es a fog gatlast
2016. szept. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem sok esze van az illetőnek. Minek még 2 gyerek ? Az új feleség szeretné? A másik 4 el foglalkozik a kedves apuka ? Tölt velük időt ? Fizeti a gyerek tartást ? Mert az a könnyebbik része hogy megcsinálni a gyereket. Bár elhagyni az első 4 et is... érdekes hozzá állás az tuti. Anyagilag futja mindenre ? Vagy kínlódjon velük az anyjuk ??
2016. szept. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

6:

Értem hogy így gondolod, de a valóság nem ezt mutatja. A "Milliomos Szomszéd" című könyvhöz az USA-ban 40 ezer nagyon gazdag amerikai férfivel csináltak mélyinterjúkat minden korosztályból és az átlagos gyerekeik száma 3,3 volt.

Olyanokat kérdeztek meg, akiknek az éves jövedelme 100 ezer és 1 millió dollár között volt. (Magyarországon ugyanez mondjuk a havi nettó 400 ezer-2 millió forintot keresőnek felelne meg.)


Illetve a magyar példák is elég jól láthatóak. Csekkold le, hogy a parlamenti képviselőinknek pártállástól függetlenül hány gyereke van (azoknak, akik már legalább negyven-ötven évesek és nagyon esélyesen befejezték a gyerekgyártást), vagy más közismert és jól kereső embereknek. Esetleg a 100 leggazdagabb magyar közül is a középkorúaknak vagy időseknek is jó példa.

Simán lehet hogy valaki fiatalon nem akar gyereket, aztán 30-40-50 éves korában mégis lesz neki, esetleg 50-60 évesen utólag nagyon megbánja hogy nem lett neki.


7:

Ezt sosem értem. Ha apu nem tud minden este mesét olvasni, akkor rossz apa? Én kb hetente két-három napon láttam édesapám gyerekkoromban, de anyagilag és érzelmileg is gondoskodott rólunk és ott volt amikor TÉNYLEG kellett. A fontos dolgoknál. Meg eljárt velünk rendszeresen családi programokra.

Nem láttam úgy szó szerint "napi szinten", mint a legtöbb gyerek az apját, de ami időt együtt töltöttünk arra a mai napig minőségi időként emlékszem vissza és nem érzem azt hogy bár csak számszerűleg több időt lettünk volna együtt.

2016. szept. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!