Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról a férfiról, akinek van már 4 gyereke az ex feleségétől, és akar még minimum kettőt az új feleségétől?

Figyelt kérdés

2016. szept. 11. 23:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10# hol írtam ilyet, hogy csak akkor jó apa, ha minden nap mesét olvas??? Tanulj meg értelmezni, mielőtt bele kötsz valamibe.
2016. szept. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
19%

Nem írtál túl kifejtős választ és emiatt azt feltételeztem ezt gondolod. Mert valóban sok ember így gondolja, hogyha nincs mindennapos folyamatos törődés az apa részéről a gyerek felé, akkor ő egy rossz apa.


Azt írtad nincs túl sok esze az illetőnek.

Miért nincs?


Azt írtad minek még 2 gyerek.

Miért ne?


"Az új feleség szeretné?"

Általában két embernek úgy lesz gyereke, ha mindketten szeretnének. Ha nem, akkor azt megerőszakolásnak hívják, ha pedig a nő véletlenül esik teherbe, akkor manapság még a férfi beleegyezése nélkül is elmehet abortuszra, ha nem akar gyereket.


"Bár elhagyni az első 4-et..."

Honnan tudod, hogy ő hagyta el a gyerekeit. Tudtad, hogy Magyarországon a válások 75%-át a nők kezdeményezik?

2016. szept. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
42%

Ha már beszélgetünk az ne abból álljon hogy írsz 2 mondatot, amiben kb semmit nem fejtesz ki és a másiknak kelljen kitalálnia, hogy mire gondolsz.

Vagy ha igen, akkor fogadd el rá a kritikát, hogy 2 mondatból nem lehet minden gondolatodat pontosan kitalálni

2016. szept. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
12 # ne haragudj már, de te most kivel beszélgetsz? én a 7# választ írtam, illetve a 11-esben, hogy miből gondolod hogy ezt írtam? Nem hiszem, hogy csak attól jó apa valaki ha minden este otthon van a gyerekkel, én csak azt írtam, hogyha a meglévő néggyel is rendesen foglalkozik (bár ez ugye mindenkinél szubjektív) akkor ok.
2016. szept. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Pénze nincs. Az előző házasságából való gyerekei nem állnak vele szóba, mert az anyjuk az apjuk ellen uszította őket.
2016. szept. 12. 23:15
 16/17 anonim ***** válasza:
szereti a gyerekeket.
2016. szept. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
1000 év múlva esélyesebb hogy neki lesznek még leszármazottai a világban, mint annak aki csak 1-2 gyereket vállal
2016. szept. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!