Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A gyerekek miatti (? ) együtté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyerekek miatti (? ) együttélés esetén mennyi pénzt kérnél havonta a férjedtől?

Figyelt kérdés

Én is dolgozom kb 250.000 Ft- t keresek, az én házamban élünk.

Külön étkezik saját költségén, ruháit én mosom.

Mobilszámláink egy néven vannak, havonta az ő számlája kb 12.000 Ft, internet kb havi 5000 Ft.

Havi banki törlesztés 45.000 Ft.

Gyerekek 10 és 6 évesek.

Férjem úgy gondolja bőven elég ha havi 50.000 Ft- ot ad... mert ő nem fog nyomorogni.

Gyakorlatilag szerintem arról van szó, hogy nincs hová mennie és azért marad.


2016. jún. 5. 10:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Na ez minden, csak nem házasság. Egy fillért nem kérnék, mert úgy vágnám ki, mint a macskát sz@rni... Hülyének néz, nem veszed észre?
2016. jún. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén sajnálom a gyerekeket. Ilyen gyalázatos mintát kapni igazi kemény meló lesz leküzdeni felnőtt korukban. Se őszinteség, se gerincesség, se szeretet. CSodálatos "családi élet".


Részemről megtarthatja az ötvenezrét, és mehetne ahova akar. A gyerektartást kiküldi neki a bíróság papíron. És ennyi. Mert a gyerekeimet tisztelem annyira, hogy nem mutatok nekik példát családra, amikor ez nem más, mint megalkuvás, szrkavarás és magánytól való félelem.


N32

2016. jún. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%
Nem ertem a problemadat. Ferjed mennyit keres?/
2016. jún. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A korábban kiírt kérdésednél megadták a választ. Válj el! Ott többen parazitának nevezték a férjed, az is. Ne alázd meg magad, hogy benne maradsz egy ilyen kapcsolatban.
2016. jún. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%

Együtt éltek, akkor a férjed is tisztában kell legyen a kiadásokkal. Mi az, hogy pénzt kell kérni/adni? A közös gyerekek kiadásai közösek, nem?

Milyen házasság ez?

Szerencsétlen gyerekek... Én sem kaptam valami jó mintát, más téren ugyan, de lényegtelen, úgyhogy képzelem, milyen lesz nekik is...

Gratulálok...

2016. jún. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

és még mosol is rá XD


bocsi, de ez így egy vicc. tessék szépen kirakni, elválni, mert ez így nagyon rossz minta a gyerekeknek, boldog sem lehetsz, ráadásul még hülyére is vagy véve.

2016. jún. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Én kiváló példát kaptam, nagyon szerencsés vagyok a szüleimmel kapcsolatban.

Arra viszont nem kaptam megoldási mintát, hogy mit kell tennem ha ilyen helyzetben találom magam.

Alkalmazkodó, kompromisszumkész a hozzáállásom az emberekhez, pont ezért lehet velem ezt megtenni.

A férjem iskolázottsága, gyermekkori családi körülményei nagyon alulmaradnak az enyéimhez képest, de mindig azt gondoltam, hogy ha ő az a szeretetteljes ember akiként megismertem akkor nem lehet gond, fogalmam sincs hogy jutottunk idáig az elmúlt 17 év alatt.

2016. jún. 5. 13:15
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Kompromisszumkészség és idiotizmus között elég nagy a különbség, és te utóbbit nyomod.


Válj el tőle, mert így magatokon kívül a gyerekeket is tönkre teszitek. Mit tanulnak meg? Hogy tök mindegy, milyen fhos a kapcsolat, akkor is benne maradok majd, mert... miért is? Hát, nem tudom az okát, de nem váltok.

2016. jún. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csodálatosan mártírkodtál 17 évig. Ha holnap meghalnál, nem hiányozna az életedből egy olyan kapcsolat, ami örömöt adott? Nem gyerekeket, őket most vegyük ki az egyenletből, nem ők élnek egy élhetetlen PÁRkapcsolatban. Hanem egy pár, két felnőtt ember. Boldog vagy? Boldoggá tesz ez a férfi? Nem? Akkor mire vársz? Mégis...?
2016. jún. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
"Alkalmazkodó, kompromisszumkész a hozzáállásom az emberekhez, pont ezért lehet velem ezt megtenni. " - Na persze, te összekevered a fogalmakat. Azt kellett volna írnod, hogy naiv vagy és balek, azért lehet ezt veled megtenni.
2016. jún. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!