Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 40alatti férfiak. Lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40alatti férfiak. Lehet egy kérdésem?

Figyelt kérdés
Egyáltalán szeretne valaki egy ilyen nőt közületek? Főzni tud,gyerekeket szereti,okosnak okos,nem hisztis,jó az ágyban.Egyetlen hibája,hogy ragaszkodik a házassághoz,és nem karrierista.

2016. okt. 6. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
itt vagyok 17ffi :D
2016. okt. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is itt vagyok! Akik kapja marja? :D


25F

2016. okt. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

A leírtakkal szerintem önmagában nincsen semmi gond. Nekem legalábbis egyik tulajdonság sem ellenszenves.


Ugyanakkor azt erősen kétlem, hogy élő embernek csak egyetlen hibája legyen, ami ráadásul egyből kettő.:)


A másik dolog pedig nyilván az, hogy az ilyen rövid jellemzésekkel nem lehet leírni egy embert.

2016. okt. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem
2016. okt. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Alapjában véve ezek jó tulajdonságok.


A ragaszkodik a házassághoz érdekes kérdés, ez mit jelent? Hogy 2 hónap után házasság, vagy csak annyit, hogy szeretné, ha a párja majd elvenné? Mert rövid távon azért nem házasodom még akkor sem, ha szeretnék családot, feleséget.

2016. okt. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én fél éve váltam el, elhagyott az ex valaki másért... Tudod, ragaszkodni a házassághoz, egy baromság. Jó, persze, ha szeretjük egymást, és tudunk együtt élni, nem zárkózom el a házasság elől, de aki már egyszer megégette magát vele, azzal nem fogod tudni magad elvetetni 1-2 hónap után. Ha a tulajdonságaid igazak, amit leírtál egy főnyeremény lehetsz, de kifejthetnéd bővebben mi ez a nagy ragaszkodás a papírhoz....

Amúgy közös megegyezéssel ügyvéd nélkül 30 rongy a válás, ha simán megy...

2016. okt. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja igen, a kor lemaradt, ha szeretnél beszélgetni PM-ben is elérsz.

33F

2016. okt. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ragaszkodsz a házassághoz,rossz pont. (nem ettől lesz az ember boldog, hanem attól amit ad, és kap a másiktól)

Nem karrierista, attól függ ezalatt mit értesz, de ha azt hogy megelégedsz a "havi 80-al" és nem tanulsz, nem fejlődsz tovább, szintén rossz pont.

Többi rendben.

2016. okt. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!