Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ferfiak! Ti hogy dolgoztatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Ti hogy dolgoztatok fel, hogy a parotok nincs joban az edesanyatokkal?

Figyelt kérdés

Ki nem allhatom a baratom anyukajat. O ezt nem tudja, de neha annyira elszakad a cerna, hogy gondolom sejti, hogy nem vagyok vele kibekulve.

Allandoan sir, hogy nincs penze, a parom fizeti a lakashitelet, ami szerinte "alap" dolog, kozben mi meg nem tudunk elore lepni, mert emiatt felretenni sem tudunk. Van meg ket fia, ok nem dolgoznak, vagy lesz*rjak, megis ok a kis kedvencek, ok segitenek a legtobbet.

Nagyon faj, hogy a baratommal igy bannak, eleve mar ettol rosszban lennek valakivel, ha azt bantja, akit szeretek. A problema az, hogy ezt a parom nem latja be.

Most meg jopofizok vele ha nagyritkan atmegyek a baratommal, de mar tervben van az eskuvo, kesobb baba (persze amig anyagilag nem engedhetjuk meg, addig errol szo sem lesz..) es mar rosszul vagyok a gondolattol is, hogy vele hagyjam a gyerekem. Egy masik unokajat azert szekalta multkor, hogy miert nem dolgozik meg 12 evesen...

Engem teljesen mas elvek szerint neveltek, mondhatni, el voltam kenyeztetve, de normalis ember lettem, vezetem a haztartast, fozok, dolgozom. Valoszinu ha az en gyerekemet akarna dolgozni kuldeni ennyi idosen egyszeruen ott hagynam, de tobbet fele sem neznek.

A problema az, hogy a parom sem olyan, hogy kialljon mellettem, mindent rahagy az anyjara, es nem tudom van-e igy ertelme vele tervezni, mert en sem orulnek, ha a jovendobelimnek nem lenne jo kapcsolata edesanyammal. Megoldodni ugy erzem nem fog ez a helyzet, o nem valtozik, en ezt a gondolkodasmodot elfogadni nem tudom, igy lehet jobb lenne, ha szakitanank a parommal? Nagyon szeretem, de tenyleg a hideg futkos a hatamon ha arra gondolok, hogy majd a gyerekeimet is igy hulyiti. Nalunk az a szokas, hogy az ember segiti a gyermeket, amig tudja, nem az, hogy vele fizettetjuk ki a hitelunk, mert "en is koltottem rad, mig felnottel".

Az is erdekelne, hogy vajon a baratom mennyire latja be, hogy ez nem normalis? Gondolom faj neki, hogy nem vagyok joba anyukajaval. Erdekelne hogy masoknak milyen gondolatok vannak ilyenkor a fejukben?


2016. szept. 9. 12:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, anyuka termeszetesen dolgozik, es sikerult minden kiadasat a minimalisra vinni, alacsony lakber, rezsi, baratnoivel egyutt foznek, igy kozosen fizetik. Valoszinu hogy neki tobb felretett penze van, mint nekunk:))
2016. szept. 9. 12:35
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem maradnék együtt ilyen pasival. Úgy is te leszel a hisztis pitsa ha a párod nem áll ki melletted. Ha ezek után hozzámész és gyereket szülsz neki akkor csak gratulálni tudok. Megérdemled.
2016. szept. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A barátnőm nincs jóban az anyámmal, ahogy én sem. Szóval, jól fogadtam a dolgot.

Te nehezebb helyzetben vagy. A srácnak függetlenedni kéne az anyjától valahogy.

2016. szept. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt az a baj, hogy nem látja be, hogy igazad van. Nagyon szeretem a szüleimet de ha csak kihasználnának vagy ok nélkül bántanák a párom, akkor kiállnék mellette, és tőlük várnám el, hogy változtassanak a viselkedésükön. Ez igy veszett ügy. Előbb utóbb nem fogod bírni magadban tartani és úgy fog tűnni, hogy veszekedést szítasz.
2016. szept. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Egyelore meg nem vesztem ossze anyukajaval, mivel ritkan talalkozunk azt a par orat kibirom, a problema az, hogy egy ido utan tenyleg lesz egy utolso csepp, es veszekedes lesz belole. Nem tudom, akkor ki melle allna a parom. Termeszetesen ha az edesanyja melle allna, be tudnam latni, hogy veszett ugy, es belatnam, hogy nincs ertelme a kapcsolatunknak.

Azt sem tudom igazan, hogy a baratom mit gondol, mert ha mondom neki, hogy ez nem allapot, nem igy kene lennie, hol azt mondja, hogy o is tudja, hol azt, hogy megiscsak az anyja. Szoval borzasztoan nehez, mert igy nem tudunk tervezni sem, es en is meg vagyok love, hogy egyaltalan belemenjek-e abba, hogy meg komolyabba tegyuk a kapcsolatunk. Hozzateszem egyutt elunk, szoval mar igy is eleg komoly, csak hat mehetnenk meg elore, ha mindketten akarnank.

2016. szept. 9. 12:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha anyuci hatása alatt van, az gáz. Nagyon. Annyira, hogy szakítóok. Később, amikor már a családjára kellene költenie, kiszámíthatatlan lesz. Na meg aztán anyukával szemben ki sem áll majd melletted. Én lehet hogy hagynám az ilyen anyuci pici fiát. Én sem szeretem a férjem szüleit, de megtűröm őket, mert a férjem sosem ad nekik helyet előttem. És ez alap. Aki a saját anyja szavát helyezi előtérbe, annak nem való saját család.
2016. szept. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 fru_ ***** válasza:
100%

Az anyukája olyan, amilyen. Szerintem én kijönnék vele, de nem ő a baj. A baj a párod.


"A problema az, hogy a parom sem olyan, hogy kialljon mellettem, mindent rahagy az anyjara, es nem tudom van-e igy ertelme vele tervezni, "


NINCS.

2016. szept. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a párod nem áll ki melletted, és mindent ráhagy az anyjára, akkor szerinem nem érdemes hosszú távra tervezned vele, mert ez később csak még jobban kiéleződik. Mindenbe bele fog szólni az anyja, a pasid meg majd kussol, és neked kell hallgatni az okoskodást.
2016. szept. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!