Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ferfiak! El tudjatok kepzelni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! El tudjatok kepzelni, hogy csak ugy kiszeressetek a felesegetekbol? Valaki volt igy?

Figyelt kérdés
Nem csalt meg,foz,mos,neveli a gyereket, nem huz le penzzel,nem koverebb vagy igenytelenebb,mint amikor elvetted,semmi extra nem tortenik...
2016. aug. 10. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
el tudom képzelni.
2016. aug. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Titusztitusz ***** válasza:
100%
Ilyet én el sem tudok képzelni...Ok nélkül meg főleg nem...
2016. aug. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Naná!
2016. aug. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hogy tortenhet ilyen?
2016. aug. 10. 21:10
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

Hogy, hogy nem...


Az ember mozgásban van. Ráunsz a másikra, minden nőre rá lehet unni, hidd el.

2016. aug. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 WheneverYouWant ***** válasza:
70%
A szerelem idővel elmúlik... és ha addigra nem elég szoros kötődés akkor baj van.
2016. aug. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel mindig törekszem a vtozatosságra, megújulásra. Így azért valami nagyon nagyon brutál dolognak kellene ahhoz történnie, h ez megtörténjen.
2016. aug. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Bár én nô vagyok,de szerintem egy házasságban az a legfontosabb,hogy a legjobb barátok legyetek.Fontos a sok beszélgetés,minôségi idôtöltés és persze a szex.Valamelyik nem mûködik,ha kiszerettél belôle.
2016. aug. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!