Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mégis mit csinál egy eltartott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit csinál egy eltartott feleség?

Figyelt kérdés

Eddig mindig dolgoztam, közös pénz, közös háztartás.

Most egy ideje elveszettem a munkám, nincs bevételem. Rám szakadt az egész háztartás, minden ragyogjon és főzve legyen, mire a párom hazaér, holott korábban nem szoktam főzni, csak a szabadnapjaimon összedobtam valamit. A pénzből azt és akkor vettem, amit akartam, most mindent kérni kell.


Komolyan ez az az élet, amire olyan sokan vágynak?

Pokolian hiányzik a munka, de komolyan.


2015. dec. 3. 17:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

"Komolyan ez az az élet, amire olyan sokan vágynak?"

Nem. Aki arra vágyik, hogy eltartott legyen, az nem a háziasszony-típusú eltartott akar lenni, hanem az, akit a párja ész nélkül pénzel. Neked vannak kötelességeid, amiket elvár tőled a párod, míg az eltartott libák (már bocsánat :D) egész nap nem csinálnak semmit, mert a végén még beszakad a műköröm. Eljárnak szépítkezni, shoppingolni, mérték nélkül költik a pénzt, luxusra vágynak. És van az a férfi, aki ezt megadja nekik, mert azt gondolja, máshogy nem tud megtartani egy nőt sem.


Hajrá a munkakereséssel, és ne keseredj el! Ez egy remek lehetőség, hogy fejleszd a főzőképességedet, új recepteket tanulj meg. Mivel tiéd a háztartás, takarítás, érdemes gyors és egyszerű kajákat készíteni.

2015. dec. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 opened paradise ***** válasza:
73%
Reszelgeti a körmét.
2015. dec. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem "gyors és egyszerű" ételeket készítenék, hisz lenne időm főzőcskêzni + sütni. Használd ki, párod is örülne neki. Valószínüleg a Kérdezőêk nem milliomosok akinek csak az a dolga, hogy "shoppingoljon" így marad a háztartás, keresgélj munkát és csináld amire eddig nem jutott időd. ( olvass, sportolj... Bármit amihez kedved van)
2015. dec. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Akkor itt az idő, hogy megtanulj főzni. Lehet még élvezni is fogod.
2015. dec. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Mit csinálna? A medencetakarító izmos sráccal szexel, miközben a férje dolgozik.
2015. dec. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyanra vàgynak mint a tied :DD nekik van saját bankszámlájuk, bejárónő és csak magukkal kell foglalkozniuk.
2015. dec. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%

Gyerekeket viszi a suliba aztán a szeretőjével hetyeg.

Utána főzés majd megy a gyerekekért.

Majd napvégén előadja hogy neki milyen kemény az élete.

2015. dec. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

Anyagiakat beszéljétek meg újra, első körben. nincs közös bankszámlátok? Miért kell pénzt kérned? Amikor még élt a férjem közös bankszámlánk volt két bankkártyával, senkinek se kellett kérni senkitől semmit sem. Ez így elég megalázó lehet számodra.

Amúgy nem tudom mit csinálnak akik semmit se csinálnak. Munka mellett látom el a háztartást stb.

2015. dec. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Amikor elvesztettem a munkám, utána jó sokáig nem találtam másikat, így otthon voltam, de soha 1 percet nem unatkoztam.


-Háztartás

-Nyáron kerti munka

- Állatok

- Főzés

- Olvasás, hobbim

- álláskeresés

- étkezések alatt sorozatokat néztem


Amikor lett végre egy hely ahová felvettek, rögtön húztam is dolgozni. Utáltam eltartott lenni, de soha 1 forintot nem kellett kérnem. Szerintem ha mindenre kérned kell, az nem jó. A párod nincs rád tekintettel. Szereti ha megalázkodsz?

Egyébként akkor is én kezeltem a pénzt, meg most is. A férjem kért meg erre, ő nem szeret pénzzel foglalkozni.


Nem tudom ki vágyik kiszolgáltatottságra, de nem teljesen normális, az biztos.

2015. dec. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%

Én eltartott vagyok,jókat nevettem a válaszokon.Mi két gyereket nevelünk,azon kívül a háztartást vezetem(pedig műkörmöm van :D),és a hivatalos ügyeket intézem.Pénzt sosem kell kérnem,én kezelem a kasszát.

Jah szoktam körmöt reszelni,mert a körmeimet magamnak csinálom,ezt majdnem kifelejtettem :D Szeretőm nincs,mint ahogy medence sem,tehát nem hetyegek senkivel.:)

2015. dec. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!