Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jól döntöttem, vagy túloztam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól döntöttem, vagy túloztam?

Figyelt kérdés

Tegnap kipakoltam a férjem cuccát az ajtó elé.

Elegem lett a túlórákból, az éjszakai kimaradásokból, a rúzsos ingekből és alsógatyákból, az átbulizott éjszakákból, és abból, hogy semmibe sem nézett.

El akarok válni tőle.

De félek, hogy a válás mennyire fog csúnyán lebonyolódni...



2015. nov. 6. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Sulyos bajok vannak, ha a fentieket leirva meg mindig igazolast kell keresned, hogy helyes volt-e a dontes..
2015. nov. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem jól. Nagyon úgy tűnik, hogy már másnak csúsztatja be egy ideje a gyíkot.
2015. nov. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
A valas jo dontes, de cuccok kipakolasa mar nem tunik annak. Aztan meg remenykedsz, hogy nem lesz csunya a valas, hat ne tedd, nincs miert ebbe remenykedned.
2015. nov. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

nem lehetne megbeszélni azt a válást? ha attól félsz, hogy csúnya lesz, azon csak ezzel segíthetsz, hogy megbeszéled.

Én úgy hallottam, ilyenkor szoktak ultimátumoat adni a pasinak, normál hangnemben, de tényleg közölni vele, hogy más ágyából ide ne jöjjön már, legyen már ennyi gerince, és ezt meg is értik, és önszántukból mennek el.

Bár őszintén nincs nagy tapasztalatom a válásban.

Nagyon sajnálom a helyzetedet, fel a fejjel, remélem jobb sorod lesz eztán!

2015. nov. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Felmerül pár kérdés.


A lakás/ház, ahol laktok, a tiéd, az övé, vagy közös? Ha közös, vagy netán az övé akkor semmi jogod kirakni így. Még akkor is ha gané módon viselkedik veled. Ha a tiéd akkor nem szóltam.


Megbeszélted már ezeket vele? Egyáltalán mióta tudod hogy megcsal? Miért nem az első alkalom után mondtad meg neki hogy válni akarsz? Azt hinni hogy megváltozik naiv dolog...


Hogy mennyire lesz csúnya, és mennyire tudtok civilizáltak lenni az rajtatok múlik, bár aki ilyeneket csinál mint ő, nem hiszem hogy tud békében válni.


Azt amiért erre a döntésre jutottál, megértem. Én már hamarabb megtettem volna. (Az első alkalommal amikor megtudtam hogy megcsalt)

2015. nov. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Örülök a válaszoknak. Annyira megelégeltem a dolgot, hogy bőröndbe és nejlonba csomagoltam cuccait, és letettem a küszöbre.

Hiába a hosszú, közös élet, megelégeltem a dolgait. Bár szép élményeink is voltak, sajnos ez a helyzet tarthatatlanná vált… Úgy éreztem muszáj lépni…

A lakás egyébként közös, de szó nélkül (mindenféle elérzékenyülés nélkül) elment itthonról.

Szeretném elengedni ezt a kapsolatot, úgy érzem nincs értelme.

2015. nov. 7. 18:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha megcsal, annak kb 50%-ban Te is oka vagy. Ha ezt megérted és elfogadod, akkor nem lesz csúnya a válás.

Különben jól döntöttél, csak (a leírtakból) sokáig húztad. Ez érthető, ha hosszú kapcsolat volt.

Egyetértek azokkal, akik írták hogy hamarabb megtették (volna).

2015. nov. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!