Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mégis mit csinál egy eltartott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit csinál egy eltartott feleség?

Figyelt kérdés

Eddig mindig dolgoztam, közös pénz, közös háztartás.

Most egy ideje elveszettem a munkám, nincs bevételem. Rám szakadt az egész háztartás, minden ragyogjon és főzve legyen, mire a párom hazaér, holott korábban nem szoktam főzni, csak a szabadnapjaimon összedobtam valamit. A pénzből azt és akkor vettem, amit akartam, most mindent kérni kell.


Komolyan ez az az élet, amire olyan sokan vágynak?

Pokolian hiányzik a munka, de komolyan.


2015. dec. 3. 17:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Barátnőm eltartott, 4 gyerekük van. 3 után vissza akart menni dolgozni, de közbejött a negyedik, aki közben már 5 éves, de még így sem tudott elmenni eddig a négy gyerek mellett dolgozni. Mondanom sem kell, nem unatkozik :D


Kérdező, én is megtanulnék több dolgot főzni, mellette viszont munkát keresnék, és ha nem találnék, átképezném magam, valami olyanra, amit szívesen csinálnék, és kereslet is van rá, és/vagy nyelvet tanulnék.

2015. dec. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is voltam kényszer eltartott, amikor elvesztettem a munkám és egy darabig nem találtam.Nálunk még pénzügyileg rosszabb volt a helyzet.A férjem vásárolt ,kezelte a pénzt, a gyerekek után járó családi pótlék meg sajnos törlesztésre ment. Volt, hogy egy hétre kétezer ft-ot hagyott otthon, mondván ő mindent beszerez ami szerinte kell.
2015. dec. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Én mindenfélét, itthon teszek veszek pakolgatok, tornazni járok, wellnesbe, ügyeket intézgetek, vásárolgatok, moziba megyek, starbuckba beülök stb.és eltelik az egész nap.a pénzügyeket is én intézem lekötöm stb, így annyit költök amennyit akarok. De spórolós típus vagyok max 50 ezret költök magamra. Nem kell műköröm, hajat magamnak festek. Ruhákat meg visszaviszem egy hordas utan
2015. dec. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Akkor eddig ki vezette a háztartást?
2018. máj. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!