Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ti férjetek is ilyen töketlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti férjetek is ilyen töketlen?

Figyelt kérdés
Ő első szóra ugrik, ha szólnak neki, megy segíteni mindenkinek. Állandóan azzal henceg, hogy neki mennyi haverja van. Most csinálni kellene a kerítést, mert folyton szökik a kutya, egyszer valakit meg fog harapni. Kértem, kösse meg, csináljon kennelt. Az nem jó,ő nem zárja be a kutyát. Mondtam, csináltassa meg a kerítést. Eddig az volt a kibúvó, hogy nincs rá pénz. Most van pénz, most az a kibúvó, hogy nincs, aki csinálja. Szó szót követett, felemeltem a hangom, mert felbosszant, hogy nem képes a saját dolgunkat a munkája elé helyezni. Mondtam neki, hogy most szóljon annak a sok havernak, aki egyébként folyton ott tátja a száját nálunk. Erre közölte, fejezzem be, mert ha nem, belök a szekrénybe. Mondtam neki, ne legyen ilyen tutyi mutyi, és otthagytam. Miért nem képes felfogni, hogy ez most fontos, mert hamarosan fel fognak jelenteni a szomszédok.
2018. máj. 3. 08:47
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Igen, azt várná ő is, hogy csináljam meg én. Csak mikor a háztartás, gyerek 100%ban az enyém, semmit nem csinál itthon, mert akkor minek nősült meg. Emellett dolgozom teljes munkaidőben, mellette éjszaka is, napi szinten főzök, nincs időm rá, hogy ezzel is én foglalkozzam.
2018. máj. 3. 10:52
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

17-est valamiért megtalálta a lepontozómanó, pedig ő írja az okosat. Valamit muszáj csinálnod, mert attól hogy sopánkodsz és gyűjtöd az indokokat hogy miért nem a te kezedben van a megoldás, nem lesz jobb senkinek.

A kutyát megfogod, érzékeny búcsút veszel tőle és még a héten bebattyogsz vele a menhelyre. Az nem kerül pénzbe, viszont megoldja a kerítésproblémát és a szerencsétlen eb végre találhat egy családot ahol nem használt műhelyőrző és vitaforrás lesz hanem szeretett háziállat. A műhelyre meg vegyen a férjed riasztót ha félti, úgyanúgy hangot ad ki ha valaki betör, viszont nem harapja meg a szomszédot és nem kell neki kerítés meg vacsora.


Közben ha már mész a menhelyre, ejts útba egy ügyvédet is, és kérdezd meg tőle hogy váláskor milyen lehetőségeid vannak a közös vagyont és hitelt tekintve. Közben ha eddig nem tetted, kezdj el sürgősen saját megtakarítást gyűjteni, hogy ne rögtön mínuszból indulj.


És könyörgöm ne legyél hülye, mert így teljesen ki vagy szolgáltatva neki, és a saját tehetetlenségeddel asszisztálsz is ehhez. Ő nem fog kilépni ebből a kapcsolatból mert neki marha kényelmes. Kiszolgálod, halálra melózod magad, közben ő haverozik és ül a pénzén, még egy polcra is vársz neki két évet, semmi kötelezettsége nincs veled szemben. Az egyetlen ember aki véget tud ennek vetni te vagy, egy válókeresettel a kezedben. Hogy ezt most szerzed meg, vagy vársz amíg kikészülnek az idegeid, elpazarlod az életed de megvárod amíg lejár a hitel és kirepül a gyerek, az a te döntésed. De akkor a következő 10-20 évben készülj fel arra hogy csak rosszabb lesz.

Nálad van a labda, nem nála. Lépj valamit.

2018. máj. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

De akkor miért vagy vele, ha láthatólag minden baj vele kapcsolatban? EZT mondd meg!


Ne szidd őt - pláne a háta mögött, gerictelen, sunyi dolog -, hanem ültesd le, mondd meg, hogy így és így érzel, ha nem változtat, elválsz.


Te sem vagy jobb, ha cselekvés helyett itt írogatsz - tök feleslegesen. :)

2018. máj. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Esküszöm szegény kutyát sajnálom a legjobban az egészben! Keressetek neki egy új szerető otthont, ahol nem csak egymásra hárítgatják a nevelését.
2018. máj. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!