Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ti férjetek is ilyen töketlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti férjetek is ilyen töketlen?

Figyelt kérdés
Ő első szóra ugrik, ha szólnak neki, megy segíteni mindenkinek. Állandóan azzal henceg, hogy neki mennyi haverja van. Most csinálni kellene a kerítést, mert folyton szökik a kutya, egyszer valakit meg fog harapni. Kértem, kösse meg, csináljon kennelt. Az nem jó,ő nem zárja be a kutyát. Mondtam, csináltassa meg a kerítést. Eddig az volt a kibúvó, hogy nincs rá pénz. Most van pénz, most az a kibúvó, hogy nincs, aki csinálja. Szó szót követett, felemeltem a hangom, mert felbosszant, hogy nem képes a saját dolgunkat a munkája elé helyezni. Mondtam neki, hogy most szóljon annak a sok havernak, aki egyébként folyton ott tátja a száját nálunk. Erre közölte, fejezzem be, mert ha nem, belök a szekrénybe. Mondtam neki, ne legyen ilyen tutyi mutyi, és otthagytam. Miért nem képes felfogni, hogy ez most fontos, mert hamarosan fel fognak jelenteni a szomszédok.
2018. máj. 3. 08:47
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Érik a válás, csak csomó hitel, meg gyerek mellett nem olyan egyszerű. De ezt sokáig nem lehet húzni.

Ezt is elbáboztam neki, hogy ha kiszalad az útra, összetöri a kocsit, vagy megharap valakit és ülhetünk a bíróságon.

2018. máj. 3. 09:35
 12/24 anonim ***** válasza:
63%
Kultúrlények vagytok ezek szerint...
2018. máj. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
68%

Kösse meg. :D minek kellett nektek kutya, ha nyilvánvalóan nem foglalkoztok vele és szar a kerítésetek? Egyébként szerintem mindketten töketlenek vagytok, ha ennyire nyomi lenne a férjem, akkor megcsinálnám én azt a rohadt kerítést. Utána elvinném ivartalanítani a kutyát, és mennék vele kutyasuliba meg sétálni. Persze csak ha nem kerti dísznek vittétek oda.


Ha meg már ennyire utálod a férjed, akkor számolgassál, hogy mennyi pénzből hova tudnátok menni és válj el, mert ez úgysem lesz jobb.

2018. máj. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Kutya neki volt fontos, hogy a műhelyt őrizze. Az elején lelkes volt, elvitte sétálni. Azután nagy lett a kutya, nem azt csinálja, amit a férjem akar és így félre lett lökve.
2018. máj. 3. 10:00
 15/24 anonim ***** válasza:
75%
Szedd szét a kerítést darabokba. Mondd, hogy eleged van, csúnya, nem vagy hajlandó tovább nézni. Kösd meg addig a kutyát és közöld, hogy, amíg nincs kerítés, el se engedje, mert újra megkötöd.
2018. máj. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
74%
A hitel nem attól fog kifizetōdni, hogy még X évig bosszantjátok egymást, intelligensen is lehet kezelni ezt a dolgot, közös megegyezéssel.A gyermekek szempontjából talán kíméletesebb is a válás mint az, hogy állandó feszültségben élnek.Hány évesek?Mert ha kicsik akkor most alapozzátok a személyiségüket és az állandó stresszhatások amiket megéltek komolyan kihathatnak a fejlōdésükre.
2018. máj. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
58%

Mondom: add le a kutyát menhelyen.

Vagy keress fajtamentőt, vagy hirdesd meg facebook-on.

Felesleges nektek a kutya, csak a gond van vele, és másnál lehet, hogy jobb helye lenne.

Aki szerint tök faxa ez így a kutyának, hogy xarnak rá és csak útban van, az alul tud lepontozni.


Te is ugyanolyan töketlen vagy, mint a férjed. Mi az, hogy nem férsz hozzá a pénzhez? Nem egy 9 éves kisgyerek vagy, ő meg nem az apukád.

Nem tetszik neki, hogy hívsz egy szakit a kerítéshez? És akkor mi van?? Puffog miatta két napig aztán abbahagyja. De kész a kerítés.

Beszélj TE a haverokkal. "Józsi, gyere át szombaton megcsinálni a kerítést a Lacival. Lesz sör meg gulyás. Hozd az asszonyt meg a gyereket is."

Arra nem is mondok semmit, hogy azzal fenyeget, hogy ellök, te meg hagyod.

A válás nem érik. Nem barack.

Egyszerűen töketlen vagy, hogy kilépj és egyedül megállj a magad lábán. Se a hitel, se a gyerek nem tart össze egy házasságot. Mire vársz? Hogy lejár 30 év múlva a hitel, dolgozni kezd a csemete, kidob a férjed, vagy tényleg belök a szekrénybe és meg is rugdos?

2018. máj. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
78%
Na, akkor mit vársz ilyen embertől? Először a kutyát lökte félre amikor ráunt, most titeket. Semmi meglepő nincs ebben.
2018. máj. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
61%
Egyenjogúság van, csináld meg te a kerítést.
2018. máj. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Külön számlánk van, nem férek a kártyájához,pin kódját nem tudom. Kiderült,ő hozzányúl ehhez a pénzhez, de nekem nem mondta el, mire kellett neki, egyszerűen közölte, mit érdekel engem. Ő nem mondja el, mire költi a pénzt, engem elszámoltat.

Nem ott lakunk, ahol a kerítés van. Haverjaival nem találkozok, csak nagyon ritkán, nem tudok velük beszélni.

Igen, velem szemben nagylegény, meg nagy a szája, de mindenkinek nyalizik és a gyerekén meg rajtam kívül senkinek nem tud nemet mondani.

2018. máj. 3. 10:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!