Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan/mivel érzékelteti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan/mivel érzékelteti veletek a férjetek, hogy fontosak vagytok neki?

Figyelt kérdés
2018. febr. 14. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Velem semmivel.Se beszélgetés,se szex,se érzékiség,se romantika,szülinap-névnap sablon ajándékok...
2018. febr. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Bár nincs még férjem, párom van, de én abból érzem, hogy mindent megbeszél velem és odafigyel rám. Ha van valami gond, akkor igyekszik változtatni rajta, hogy mindkettőnknek jó legyen.

Hogy indokolatlanul megölel.

2018. febr. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Speciel leszakad a hátam a tegnapi hólapátolástól....-tuti fontos vagyok'...-mert más ilyen h@lyét nem talál aki a nehéz fizikai munkát (munkákat)elvégzi helyette!
2018. febr. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyakran mondja.De ezek nem üres szavak.Tesz is.
2018. febr. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindig megszeretget, megvigasztal ha el vagyok keseredve....igyekszik figyelni aprosagokra. Mindig kiall mellettem.
2018. febr. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Szeretetnyelvemen "beszél" velem. Néhány hónap múlva már férjem lesz...de ez nem is számít.


Pl.: ha indokolatlanul nyűgös vagyok, akkor kiröhög, majd megölel, amitől én is röhögni kezdek magamon.


Tudja, hogyha hazaérek, akkor az első a házimunka. Ha előbb ér haza, megcsinál néhány dolgot helyettem...amit nagyon nagyra értékelek.


A piszkos részleteket megtartom magamnak :D.

2018. febr. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindennapi apró, de nagyon beszédes dolgok.


Otthonról dolgozom, ha szabadnapos, látja, hogy sok a munkám, és tudja, hogy nem volt még időm enni, magától hoz nekem pl. egy szendvicset (olyan is volt, hogy katonákra vágta, hogy csak oldalra kelljen nyúlnom bekapni egyet, miközben ütöm a gépet :D).

Ha elmegy a boltba, hoz néha egyet a kedvenc csokimból, amikor bemegyek a munkahelyemre, és ő van itthon, ugyanúgy megcsinál minden házimunkát, mire hazaérek, mint fordított esetben én. Kettőnk közül én kelek reggel nehezebben, viszont éjszaka, ha felébred a gyerek, én intézem, ő alszik, emiatt reggel ő kel fel, ha a lányunk úgy dönt, elég volt az éjszakából, és engem hagynak még fél-1 órát pihenni. Kávét is kapok, mire felkelek.

Napközben ha elmegyünk egymás mellett megölel, megpuszil, megsimogat, ilyenek.


Szóval azt hiszem, nagyon rendes pasihoz mentem hozzá :)

Persze ezek a dolgok oda-vissza működnek, én is figyelek az ő igényeire, és szoktam neki apróságokkal kedveskedni.

2018. febr. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Reggeli kave az agyba minden nap.

Sokszor megolel.

Bokol.

Stb.

22 eve vagyunk hazasok.

2018. febr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!