Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti elválnátok, ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elválnátok, ha a férjetek minden álma a nahy család de nem tudnád teljesíteni?

Figyelt kérdés

A férjemmel mindketten nagy családot terveztünk, 12 éve vagyunk együtt, 6éve házasok...

De a sors nem így hozta nem jön könnyen a gyerek. Több mint másfél éves próbálkozás után lettem terhes, ő halva született 15hetesen, rá 3évre született meg a fiam 30 hétre toxémia miatt ő úgymond 2évig készült. A tesóra több orvos is áldását adta, másfél év után let pozitív a teszt, most márciusban 8 hetes missed ab lett a vége. Én már feladtam, ő még nem... most megy köztünk a vita. Bevallom kicsit betette a kaput hogy anyuja szülinapja lesz a hétvégén és ott lesz a család, 2 terhes sodgornővel és rengeteg időre született babával...Megérett bennem a gondolat hogy ha neki ez az álma, élete akkor nekem ki kellene lépnem, hogy megvalósíthassa...mert ebben nem én vagyok a megfelelő partnere.


2017. máj. 9. 20:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ez elég kemény. Ha amúgy egymás parjai vagytok, fogadjatok örökbe, ha más gond is van, én lelepnek.


N

2017. máj. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Örökbefogadást egyikünk sem szeretné. Hogy érted hogy más gond?
2017. máj. 9. 20:47
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem izgatnám ezen magam. Szeretném a párom, ahogy eddig, próbálkoznék tovább a babával, aztán ha sikerül, akkor örülnék, ha nem, akkor elfogadnám a dolgot. Annyi minden van még, aminek lehet örülni az életben, és amúgy sem gondolom azt magamról, hogy az lenne bennem az egyetlen szerethető dolog, hogy hányszor tudom önmagam reprodukálni.

Senkinek sem tökéletes az élete, és nem minden alakul úgy, ahogy elsőnek megálmodtuk, de meg kell tanulni ezzel együtt élni. :)

2017. máj. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ritka megértö, jellem vagy! Tiszteletem!!!! Beszéljétek meg!
2017. máj. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Ne sértödj meg kérdező! Lombik program kapcsán halottam egy véleményt: Nem jó, hogy azoknak is lehetne gyereke, akiknek a sors úgy rendezte valamiért, hogy ne legyen. Kicsit vallásos gondolat de lehet van benne valami. Én is feladtam volna a helyedben. És az biztos,hogy benned van a hiba? Van rokonságban egy pár, genetikai betegség végett a fiú nem marad meg nekik (egyik élt...de milyen életet pár hónapig.....) ott pl a pasi génállományában van a hiba vagy mi...Alapos kivizsgálás nem ártana és aztán dönteni ...
2017. máj. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Maradnék. Ellenkező esetben ugyanis, nem csak gyerek nem lenne, hanem ti sem egymásnak.


12 év elteltével már nem biztos, hogy akár mással összejönne neki a nagycsalád.

Úgy veszem ki az írásodból, hogy neked van még a legnagyobb esélyed megadni a nagycsaládot.

Sok szeretetet és nyugi a hétvégére. Te nehezebb próbatételben vagy, mint a várandós rokonok.

És történnek csodák is. Még lehet kisbabád. Ő nem adja fel.

2017. máj. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező. Az elején még írtad, hogy ez a te álmod is. Tényleg tudjátok meg, hogy mi áll pontosanennek a hátterében, aztán, ha lehet rajta segíteni, akkor próbáljátok meg.

30/f

2017. máj. 10. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom próbáltátok e már a trimeszter gyógyszert. Keress rá a Facebookon, nagyon sok párnak segített, akiknek évekig nem jött össze a baba. Veszteni nem veszthetsz semmit.
2017. máj. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem válnék el - ha ő szeretné, szíve joga -, de egyúttal feladnám a próbálkozást.


Miért? Mert az én testem sínyli meg a folyamatos "felesleges" terhességet, én szülöm meg a halott kisbabámat, rajtam végzik el az abortuszt.


A férjed könnyen nem adja fel, neki csak egy élvezés és ennyi, de utána téged műtenek, ha baj van. Nem is értem, ő hogy nem fogja fel, hogy minek tesz ezzel ki téged.


Apa is nagy családot akart, de miután anya és én is majdnem ott maradtunk a műtőben, természetes volt számára, hogy még egyszer nem kockáztat és inkább leszünk csak hárman, de egészségesek.

2017. máj. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

párod megérti, hogy neked nőként milyen volt egy halva született gyerek és missed ab?! mert igen, ő gyereke is, de benned voltak, te tested. te ezt fel tudtad dolgozni?


amúgy nem lehet, hogy pároddal van baj? (van egy ism. pár, ahol a nő terhes tud lenni, de mindig elmegy a baba, és kiderült, hogy a pasival van gond)

2017. máj. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!