Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti elválnátok, ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elválnátok, ha a férjetek minden álma a nahy család de nem tudnád teljesíteni?

Figyelt kérdés

A férjemmel mindketten nagy családot terveztünk, 12 éve vagyunk együtt, 6éve házasok...

De a sors nem így hozta nem jön könnyen a gyerek. Több mint másfél éves próbálkozás után lettem terhes, ő halva született 15hetesen, rá 3évre született meg a fiam 30 hétre toxémia miatt ő úgymond 2évig készült. A tesóra több orvos is áldását adta, másfél év után let pozitív a teszt, most márciusban 8 hetes missed ab lett a vége. Én már feladtam, ő még nem... most megy köztünk a vita. Bevallom kicsit betette a kaput hogy anyuja szülinapja lesz a hétvégén és ott lesz a család, 2 terhes sodgornővel és rengeteg időre született babával...Megérett bennem a gondolat hogy ha neki ez az álma, élete akkor nekem ki kellene lépnem, hogy megvalósíthassa...mert ebben nem én vagyok a megfelelő partnere.


2017. máj. 9. 20:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az élet nem mindig úgy alakul ahogy az ember eltervezi. Nekünk nem lehet gyerekünk. Ettől még szeretjük egymást és nem fogunk elvàlni. Nektek sem kellene szerintem. De ti tudjàtok... Főleg úgy, hogy van egy gyereketek. Azért szétmenni mert nem lesz több, hülyeség.
2017. máj. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Azért én elgondolkoznék egy két dolgon. Te kellesz a férjednek vagy egy test, aki kihord és megszül legalább 3 gyereket? Mi ez nála valami verseny, hogy kinek van több gyereke? Érzi ő is a fájdalmat, hogy 2 hónapja vesztettétek el a babátokat? Itt egy gyászfolyamat zajlik benned és az lenne a normális, ha ő is szomorú lenne. Persze idővel majd megbeszélitek, hogyan tovább.


Ülj le vele, mondd el neki, hogy téged nagyon megviselt ez a vetélés testileg lelkileg egyaránt. Szeretnéd ha türelmes lenne veled. Szükséged lenne időre, hogy regenerálódj, és sokat segítene ha ő melletted állna.


És eszedbe ne jusson emiatt válni, te nem egy selejtes tenyészegyed vagy, hanem a felesége. Ahogy előttem is írták egyáltalán nem biztos, hogy benned van a hiba. Gondolom te se hagynád el őt ha kiderülne az ő hibájából nem jön össze vagy csak nehezen a baba.


Adj időt magadnak, a gyásznak. Ezt a hétvégi látogatást pedig jó lenne rövidebbre venni. Ha neked fájdalmas nézni más terhességét, mondd el a párodnak.

Tudom milyen ez, bár nagy családom van 4 vetélésen vagyok túl, máig nem felejtettem el. Az idő azért segít.

2017. máj. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, hogy te "nem tudod megadni" a kìvánt szàmù gyereket? Miért olyan biztos, h veled van zavar? A babàk azèrt is elhalhatnak, mert eleve beteg a magzat, sőt, ha ilyen koràn véget érnek a terhességek, akkor nagyon valószínű, h eleve baj van a kicsikkel, sajnos.

Ilyen formán akàrkivel lenne a párod, nagy eséllyel ugyanez lenne az eredmèny.


Nem èrdekelne a tovàbbi terhességek lehetősège. Örülnék a meglèvő gyerekemnek, èlnèk vele boldogan ès nem akarnék többet. Ha összejön még egy, és ki tudom hordani, akkor örülnék, ha nem, nem.

Ès sajnos foglalkozni kell mèg egy lehetőséggel: ha mèg 1 babàt elvesztenèk bàrhogy (őszintén kívànom, hogy ne!!!), akkor befejeznèm!

Nekem 2 gyerekem van, az első szintén picit koràbban jött; rettenetes lehetett, amin keresztülmentèl, 2× is!

Ha egészen őszinte akarok lenni, akkor ki kell mondanom, hogy ha a vàlást vàlasztanàm, az nem azèrt lenne, mert nem lesz több gyerekünk, hanem a fèrjem érzèketlensége, részvètlensège miatt. Ugyanis a fèrjed igenis èrzèketlen irànyodban: nem neki kell mindezen a dolgokon keresztülmennie, nem ő szenved testileg, lelkileg sem ùgy, ahogy te ..... màs tudod mijével könnyű àm a csalánt verni! Ő nagyon könnyen mondja, hogy nem adja fel, talàn neki kell rettegnie minden egyes hónapban, egyszer ezèrt, egyszer azèrt, nem beszèlve a többiről??!


Az emlìtett csalàdi ünnepsèggel kapcsolatban: elmennék a gyerekemmel ès jól érezném magam! Ès mivel ez az egèsz probléma előjött, meg a fogalmazàs mòdod nyilvànvalóvà teszi, hogy általànos vèlekedès szerint veled van a hiba, hát, ha kiprovokàlnàk, egyszer kimondanàm, hogy egyàltalàn nem biztos, hogy csak én tehetek az egész sikertelenségről! Ès nem tartozik senkire semmi a tèmàval kapcsolatban, senkinek nics ahjoz köze, mennyi gyerrket akarunk, vàllalunk - nem szeretnék több gyereket és ennyi! Millió ember, csalàd létezik, akiknek 1 gyerekük van, mindegy milyen okból, miért kellene nekem valami tenyészkancaként élnem az èletemet?

Ha ettől a hülye megfelelèsi kényszertől és önmagad tèves hibáztatàsàtól megszabadulnàl végre, élhetnétek nagyon boldogan az èleteteket!

2017. máj. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A vőlegényem 3 (vagy több) gyermeket szeretne, de én csak egyet, mert sok mindent fel kellene adnom ha sok gyereket szülnék. Eszébe sem jutott olyasmi, hogy valaki mást keressen :D nem tenyészkanca vagyok :D ha ilyesmit érzel, akkor ott komoly gond lehet a kapcsolatotokban:(
2017. máj. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!