Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők! Vágattátok már fiúsan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Vágattátok már fiúsan rövidre a hajatokat a férjetek/párotok kedvéért? Megérte?

Figyelt kérdés
2017. aug. 1. 17:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Férfiként válaszolok csak: Mégis milyen férfi szeretné, ha a barátnője lezbi/öregasszony hajat vágatna magának?
2017. aug. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még ilyen kérés,de nem is tettem meg volna senki kedvéért sem.
2017. aug. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Még nem kértek tőlem ilyet, de nem tenném meg. Így ismert meg, én meg nem szeretnék rövid hajat.
2017. aug. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Magam miatt vágtam már le. Más kedvéért semmit nem csinálnék.
2017. aug. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%

Kemo után...mire kinőtt a hajam, volt rövid hajam.


Majd, maradt is, egy vagányabb rövid stílus, mert sokkal több elismerő pillantást kaptam, mint hosszú hajjal.

2017. aug. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
22%

" elismerő "


Szerintem csak félreértetted a "yikes, mi ez a borzalom?" tekintetet...

2017. aug. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #6-os!


Köszönöm, hogy megpróbálsz "felvilágosítani"...


De meg tudok különböztetni egy elismerő pillantást és egy elborzadó pillantást... a kemo alatt bőven volt az utóbbiban részem!

2017. aug. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Szerencsere nem kerte egy pasi sem. De mivel nem tetszik, igy nem vagatnam le senki kedveert..
2017. aug. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
Nekem aztan ne mondja meg hogy nézzek ki
2017. aug. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy pasi kedvéért soha nem változtattam a frizurámon. Volt rövid hajam gyerekkoromban, de az nem én vagyok igazán, nem szeretem. Amikor utoljára rövid frizurám volt (középiskolás voltam), akkor muszájból kellett levágatni, mert öcsém iskolájában hajtetű járvány tört ki, amióta ismét megnőtt azóta, nem volt rövid hajam, és egy ideje nem járok fodrászhoz sem, ha festeni akarom, megoldom házilag, és elég hosszú ahhoz, hogy a végét magamnak is meg tudjam igazítani, ha vágni kell belőle.
2017. aug. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!