Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ti férjetek is ilyen töketlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti férjetek is ilyen töketlen?

Figyelt kérdés
Ő első szóra ugrik, ha szólnak neki, megy segíteni mindenkinek. Állandóan azzal henceg, hogy neki mennyi haverja van. Most csinálni kellene a kerítést, mert folyton szökik a kutya, egyszer valakit meg fog harapni. Kértem, kösse meg, csináljon kennelt. Az nem jó,ő nem zárja be a kutyát. Mondtam, csináltassa meg a kerítést. Eddig az volt a kibúvó, hogy nincs rá pénz. Most van pénz, most az a kibúvó, hogy nincs, aki csinálja. Szó szót követett, felemeltem a hangom, mert felbosszant, hogy nem képes a saját dolgunkat a munkája elé helyezni. Mondtam neki, hogy most szóljon annak a sok havernak, aki egyébként folyton ott tátja a száját nálunk. Erre közölte, fejezzem be, mert ha nem, belök a szekrénybe. Mondtam neki, ne legyen ilyen tutyi mutyi, és otthagytam. Miért nem képes felfogni, hogy ez most fontos, mert hamarosan fel fognak jelenteni a szomszédok.
2018. máj. 3. 08:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
57%
Tényleg töketlen. Csak a száját jártatta, ahelyett, hogy tényleg belöktt volna a szekrénybe.
2018. máj. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%

Nekem apám volt ilyen, pont ugyan ez a sztori, csak építkezéssel. Igen, ő mindig ment a haveroknak kerítést építeni, ezt segíteni, azt, a mi házunk meg csak nem haladt. Míg anyám közben lassan, lassan összegyűjtötte a bővítésre valót EGYEDÜL, kapott kedvezményes önkormányzati hitelt EGYEDÜL, elhívta az építészt, hogy tervezzen EGYEDÜl, és mondta apámnak, hogy hívja már el a haverjait, akiknek annyit segített éveken át, segítsenek már..

Hát sokat könyörgött, és mikor már bátyám haverjai segítettek 20-on kevés éveesen, nulla tapasztalattal, meg néha fizetett munkás, akkor végre, valahára.. de sok szájtépés, sok értetlenség, szóval igaziból anyám levezényelt és finanszírozott egyedül egy építkezést.


Amúgy vicces az apám, és kedves ember, de ez???? Ha rajta múlt volna, örökre két szobában nyomorogtunk volna..


Anyám nem akart elválni, mert apukánk szeretett minket, és mi is őt rajongásig, nem ivott, volt mindig munkaehelye.. de a haját tépte az ilyen dolgaitól.


Hát megszoksz vagy megszöksz..


vedd kezedbe a sztorit, nincs más választásod

2018. máj. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
38%

Valamièrt előrèbb helyezi a haverjai.


Nàla màs a fontossàgi sorrend.


Haverok,munka,kutya,kerítès ès te.

Ne haragudj,hogy ezt írom,de vèlemènyem szerint tèged nem tisztel a pàrod.

Ha így lenne a kèrèsedre màr kèsz lenne a kerítès.

2018. máj. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem miattam kellene, hanem amiatt, hogy ne legyen gond a szomszédokkal. Hogy felérje ésszel, hogy meg kell csinálni.
2018. máj. 3. 08:57
 5/24 A kérdező kommentje:
Tegnap berakott egy polcot, amiért két éve könyörgők. De ez olyan unalmas,a saját dolgunkért állandóan könyörögni, meg veszekedni.
2018. máj. 3. 09:00
 6/24 A kérdező kommentje:
Ja, és hozzánk mester be ne tegye a lábát, mert mindenki kókler, rajta kívül. Apám is jönne segíteni, őt is elvadította, csak röhög, hogy mit kezdjen vele. Mert csak annyi haszna volna belőle, hogy mehet érte a buszhoz. Semmi és senki nem érhet fel hozzá.
2018. máj. 3. 09:02
 7/24 anonim ***** válasza:
34%
Attól neked jobb lesz, ha itt szidjuk együtt azt az embert, akit a legjobban szeretsz a világon (különben miért a férjed?)? Megvan a pénz, számold ki, miből, mennyi kell, vedd meg és hétvégén csináljátok meg együtt. Feleslegesen generálsz feszültséget.
2018. máj. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%

Ja, és hozzánk mester be ne tegye a lábát, mert mindenki kókler, rajta kívül.


2. vagyok, ugyanez.. mintha apámat hallanám.

2018. máj. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Nem férek hozzá a pénzhez, az ő számláján van. Ha meg leszervezem, én leszek a minden szar alak, aki kész tények elé állítja.

Nem, nem kell szidni. Csak kíváncsi voltam, másnál is vannak e ilyen problémák. Egyébként meg nem szeretem már. És sajnos lassan a tisztelet is kiveszik irányába.

2018. máj. 3. 09:19
 10/24 anonim ***** válasza:
47%

Szereti a kutyát? Add le menhelyen.

Miért? Mert ha megharap valakit, le is ültetnek. Ő meg hátha észbe kap, hogy lépni kéne.

Nem szereted, nem tiszteled, nem tudtok normálisan együtt élni. Erre is van megoldás, csak kényelmesebb egy xar házasságban élni, mint elválni.

2018. máj. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!