Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 25 évesen tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen tényleg ennyire szokatlan, hogy férjnél vagyok?

Figyelt kérdés

Rengetegen, de tényleg megdöbbentően sokan csodálkoznak rá önkéntelenül, hogy már férjnél vagyok 25 évesen, mintha ez valami nagy csoda lenne- ma is, a szavazáson, megnézték a személyim, a férjemmel mentem, akinek a nevét kötőjelesen felvettem, és a nő csak halkan sóhajtott egyet, hogy "istenem, de fiatal". Vagy amikor a lakásunkat vettük, az ingatlanos csak teljesen meglepődött, amikor megtudta, házasok vagyunk. Ez miért ennyire döbbenetes? Mégis meddig kéne várnom a házassággal, legyek 45 éves száraz kóró, mire az oltár elé állok, vagy mi?


Kicsit bosszant, mintha ítélkeznének, hogy "túl fiatalon" kötelezem el magam, hiába hogy én ezt sosem éreztem túl korainak.


Szerintetek mikor normális összeházasodni azzal, akit szerettek és az életeteket szeretnétek vele leélni?


2018. ápr. 8. 19:25
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
69%

31 éves vagyok. Tőlem mindig azt kérdezik meg, h mindkét gyerek az enyém-e?!

Mert ez hihetetlen egyesek számára.

2018. ápr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
91%
Én 22 voltam és rajtam is mindig megrökönyödtek. Most már 29 vagyok és még mindig együtt.Szerintem teljesen normális kor.
2018. ápr. 9. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
61%
25 azert mar nem olyan ritka. En nalad fiatalabb leszek valoszinuleg hazas, es az ilyen sohajtozokon meg csak szanakozni tudok, mert a sajat nyomorusagukat akarjak ram kivetiteni, mert epp nem valasztottak okosan, es oket otthon csak a Sorhas Dezso varja a nyomorusagos munkanapjuk utan... :D.
2018. ápr. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Én is 25 vagyok, és egy éve vagyok férjnél, de ilyen rácsodálkozást vagy megjegyzést nem tapasztaltam.

Szerintem nem volt korai.

2018. ápr. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
41%

Szaraz koro ?

Majd akkor csipogj ha annyi leszel ua ferjel addig mutogasd a kotoljeles nevedet

2018. ápr. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
60%

19.: jaaa értem, tehát beleültél a kész jóva :D Így már értem. Hát, akkor meg ne legyél felháboeodva, hogy sokan csodálkoznak. Tudod, vannak olyan lányok, akik maguk akarják megteremteni a párjukkal a közös életet és ezért van lehetőségük később házasodni csak. Az idősebb férjed nélkül te sem tartanál ott.

23/N

2018. ápr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
49%

#26 Belőled meg süt a rosszindulat. Az "idősebb férj" nem 7 év korkülönbségnél kezdődik. Amúgy meg mit kellett volna csinálnia? Halogatni még öt évig, amit mindketten szeretnének, hogy a hozzád hasonló emberek szerint igazságos legyen? Mi az, hogy beleülni a jóba? Jézusom, még több évtizednyi munka vár rájuk is, mint mindenki másra. Összehordasz itt hetet-havat, mert szerinted a kérdező inzultált téged, pedig nyugi, nem rád célzott, amikor a későn házasodásról beszélt.


Mit kellett volna csinálnia, amikor megkérték a kezét? Nemet mondani? De most komolyan, kérlek gondold végig lépésről lépésre, hogy mégis hol és milyen hibát vétett a kérdező. Amikor először udvarolt neki a férje el kellett volna kérni a személyit és elküldeni, hogy bocs, másokat sértene, hogy idősebb férfivel vagyok?


Nem bántott téged senki, nyugodj meg.

2018. ápr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
37%
27.: persze, rosszindulat az, hogy nem bírom azokat az embereket, akik más által teremtett jóba ülnek bele? Legyen, akkor az vagyok.
2018. ápr. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Válaszolj a kérdéseimre inkább. Ha tudsz.
2018. ápr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
78%

Manapsàg nem túl gyakori. Nagy divat lett, hogy éld ki magad, dugj fűvel- fàval, majd ràérsz 35 évesen hàzasodni leharcoltan/ ràncosan. Hàt kösz nem:)

Èn is 25 voltam mikor férjhez mentem, sokan ledöbbentek, pàran 1-2 év múlva vàlàst jósoltak. A régi baràtnőim mai napig nem hàzasok, 32 évesek mint én, még a bulizós pasizós korszakban vannak, talàn kinövik, talàn nem. A férjem haverjai sem hàzasok eddig, 29 évesek. Na igen, 22 volt mikor összehàzasodtunk, neki is osztotta pàr okostojàs a nem létező észt, döbbent arcok, kéretlen tanàcsok, rosszindulat , vagy irigység? jött ezerrel mindkettőnknek. Az ilyenekre azt mondom szarjanak sünt.


Nem kell velük foglalkozni:) Csak unjàk az életüket, ezért foglalkoznak màséval.

2018. ápr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!