Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 25 évesen tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen tényleg ennyire szokatlan, hogy férjnél vagyok?

Figyelt kérdés

Rengetegen, de tényleg megdöbbentően sokan csodálkoznak rá önkéntelenül, hogy már férjnél vagyok 25 évesen, mintha ez valami nagy csoda lenne- ma is, a szavazáson, megnézték a személyim, a férjemmel mentem, akinek a nevét kötőjelesen felvettem, és a nő csak halkan sóhajtott egyet, hogy "istenem, de fiatal". Vagy amikor a lakásunkat vettük, az ingatlanos csak teljesen meglepődött, amikor megtudta, házasok vagyunk. Ez miért ennyire döbbenetes? Mégis meddig kéne várnom a házassággal, legyek 45 éves száraz kóró, mire az oltár elé állok, vagy mi?


Kicsit bosszant, mintha ítélkeznének, hogy "túl fiatalon" kötelezem el magam, hiába hogy én ezt sosem éreztem túl korainak.


Szerintetek mikor normális összeházasodni azzal, akit szerettek és az életeteket szeretnétek vele leélni?


2018. ápr. 8. 19:25
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
70%
A jelenlegi társadalmi helyzet, berendezkedés alapján ritka dolognak számít, tekintve azt, hogy a mai huszonévesek zöme ebben a korosztályban nem hogy férjnél van/felesége van, de tatós kapcsolata sem, illetve emiatt vagy más okok következtében saját ingatlannal sem rendelkezik. Nem megbotránkoztató, de nem is szokványos. :)
2018. ápr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
38%
Lassan 25 éves nőként őszintén érdekel, hogy ezt hogy csináltad? Én még tanulok, a párom most fizette ki a diákhitelét. Ti hogy tudtatok ilyen fiazal korotokra ennyi pénzt gyűjteni, hogy lakást vásároljatok? (Mert gondolom ezért ti dolhoztarok meg, nem anyu-apu fizette, ha ennyire büszke vagy)
2018. ápr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy ítélkeznek, ilyenkor a saját fiatalságukon méláznak el. Ezek a szavazatszámlálók többnyire középkorú hölgyek, akik szeretnek ilyen nagyokat mondani.
2018. ápr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
65%
Amúgy teljesen normális életkor. Nekem a környezetemben még fiatalabbak is vannak - nem cigók.
2018. ápr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
69%
Nem szokatlan.
2018. ápr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim válasza:
51%
Szia!Ezzel szerintem semmi gond nincs! Én 23. évesen mentem férjhez, 24 évesen már állapotos voltam a lányommal. Sokáig én is ezt éreztem amit te, ma már büszke és boldog feleség vagyok! És még ma is látom sokszor a meglepő tekinteteket, hogy ilyen fiatal és ekkora gyereke van, és házas... De én büszke vagyok rá! :)
2018. ápr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
48%
Ne érdekeljen. 19 vagyok és házas. És boldog. Gondolhatod engem mennyien fikáznak...Az elején rosszul esett,mára már nem érdekel.:)
2018. ápr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ne foglalkozz vele, nincsen hozzá senkinek semmi köze. Ez egyedül a ti dolgotok!:) Megmondom őszintén, hogy nekem is furcsa, én pl. jelen pillanatban egyáltalán nem érzem azt, hogy valaha szeretnék házasodni, de max. ilyen 30 éves korom körül tudnám elképzelni. Nekem valahogy túl korainak tűnik huszon évesen házasodni...25 évesen én éppen, hogy befejezem az egyetemet és elkezdek “normálisan” dolgozni. Szóval nálam ez még abszolút nincsen képben...Mondom ezt úgy, hogy van egy jól működő kapcsolatom és egy párom, akit nagyon szeretek. Szóval számomra is furcsa vagy szokatlan, de szerintem egyáltalán nem ritka. Valamint ettől függetlenül eszembe nem jutna mások felett ítélkezni, mert semmi közöm nincsen hozzá és ez mindenminek a magánügye.
2018. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Én csak az alapképzést végeztem el az egyetemen, szóval 23 évesen már megvoltam a tanulással (bevallom, nagyon csalódtam az oktatásban, szóval engem tankokkal nem lehetett volna rávenni, hogy tovább folytassam, inkább dolgozni kezdtem, ráadásul nem is rosszul fizető helyen), viszont a férjem 7 évvel idősebb, így azért helyzeti előnyben voltam a lakásvásárlás és a házasság szempontjából is, de nem is rajta csodálkoznak az emberek :)


Nagyon köszönöm a válaszokat, megnyugtató volt olvasni :)


Mindenkinek kellemes estét!

2018. ápr. 8. 22:03
 20/30 anonim ***** válasza:
73%

"Mégis meddig kéne várnom a házassággal, legyek 45 éves száraz kóró, mire az oltár elé állok, vagy mi?"


bszki, ez milyen bunkó, szexista megjegyzés!


a fiatalon köttetett házasságoknál a válások száma felülreprezentált, szóval lehetsz te még 45 éves száraz kóróként elvált státusú.

2018. ápr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!