Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 25 évesen tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen tényleg ennyire szokatlan, hogy férjnél vagyok?

Figyelt kérdés

Rengetegen, de tényleg megdöbbentően sokan csodálkoznak rá önkéntelenül, hogy már férjnél vagyok 25 évesen, mintha ez valami nagy csoda lenne- ma is, a szavazáson, megnézték a személyim, a férjemmel mentem, akinek a nevét kötőjelesen felvettem, és a nő csak halkan sóhajtott egyet, hogy "istenem, de fiatal". Vagy amikor a lakásunkat vettük, az ingatlanos csak teljesen meglepődött, amikor megtudta, házasok vagyunk. Ez miért ennyire döbbenetes? Mégis meddig kéne várnom a házassággal, legyek 45 éves száraz kóró, mire az oltár elé állok, vagy mi?


Kicsit bosszant, mintha ítélkeznének, hogy "túl fiatalon" kötelezem el magam, hiába hogy én ezt sosem éreztem túl korainak.


Szerintetek mikor normális összeházasodni azzal, akit szerettek és az életeteket szeretnétek vele leélni?


2018. ápr. 8. 19:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell foglalkozni velük.
2018. ápr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
59%
Nem furcsa, nekem az ismerőseim általában 22-23 évesen már házasodnak.
2018. ápr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
46%
Szokatlan manapság, de ez ne zavarjon, ne másoknak akarj megfelelni, mindig akkor házasodik, amikor tud vagy akar.
2018. ápr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
54%
*mindenki, nem mindig :D
2018. ápr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
80%

Tojd le hogy mit gondolnak. Én nem vagyok fiatalon házasodós párti de nem gondolok róla semmit. Semmi bajom azzal aki fiatalon házasodik és nem gondolok róla rosszat.

Ne figyelj oda rájuk:)

2018. ápr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
61%

"45 éves száraz kóró"


Hol vannak ilyenkor a 40+os feminácik? :)

2018. ápr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
87%

mindenbe belekötnek.

nálam abba kötnek bele,hogy nincs senkim és csodálkoznak ha azt mondom nem keresek

ne törődj velük, csak éld az életed ahogy neked jó

2018. ápr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
91%
Ez legyen a legnagyobb bajod az életben...
2018. ápr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
50%

Én abszolút támogatom a házasságot, de huszonévesen szerintem rizikós. Nem mondom, hogy ne tegyék, csak szerintem van benne kockázat, nagyobb, mintha 30 felé házasodnának. Ezt egész egyszerűen azért gondolom így, mert azok az ismerőseim akik 25 előtt házasodtak, már 30 előtt el is váltak (sajnos sokan).


Ez nem egyetemes igazság, sem reprezentatív példa, csak ezt látom, így én mindig kicsit aggódok, ha valaki fiatalon házasodik, de attól még remélem és szurkolok, hogy nekik szép és boldog házasságuk legyen.


Ugyanígy neked is remélem, hogy szép házasságod lesz, a korodtól függetlenül. :)

2018. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem ritka. Mi is 25 évesen házasodtunk és sok ismerősöm is kb. akkor.
2018. ápr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!