Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

A ferjemnek azt ecsetelem hogy mennyire nincs koztunk kapcsolat egy ideje (se lelki, se testi) es nekem ez mennyire rossz, hogy mennyire egyedul erzem magam, (mert egesznap a 4 fal kozott vagyunk a kislanyommal es mikor haza jon se foglalkozik velunk), es a nagymamamekkal is gondok vannak es hogy nekem ez most nagyon nehez, es rossz. Tehát hogy totál ki vagyok (mindezt sirva). Erre o bealszik. Értitek? BE ALSZIK! Ettol meg jobban kiakadtam. Szerintetek is csunya dolog volt ez? Mit tennetek a helyemben? Miert ilyen?


Negativ/nem a kerdesre valaszolo kommenteket mellozzetek, koszi.



2018. febr. 24. 00:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
86%

Azért ne essünk át a ló túloldalára...

A gyerekkel otthon lévő anyuka nem cseléd vagy háztartási alkalmazott, akinek kuss a neve. Vannak érzelmei, lehet ő is fáradt, és ha már házasságban él, hadd tudja megbeszélni a társával. Sok férfi azt hiszi, a munka elég ahhoz, hogy azt követően kivonja magát minden más alól.

2018. febr. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
50%

Attól függ hányszror panaszkodsz....ha minden nap egy fáradt hisztis sírós nőhőz megy haza akkor nem csoda.Ha nem ez a jellemző akkor lehetett volna empatikusabb.

Viszont a másik oldal...te megkérdezed tőle hogy van?Hogy érzi magát?

Próbáljatok beszélgetni.Kicsit lepasszolni a gyerkőcöt és kettesben lenni.

Nagy erőpróba egy baba születése.De pont ilyenkor kell a legjobban összefogni és nem elengedni a másik kezét.

2018. febr. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
31%

Nem volt szép tőle, ez tény, de te sem jól közelítetted meg.

Csúnyán el vagytok hidegülve egymástól, arra nem megoldás, hogy bőgve panaszáradatot zúdítasz a nyakába, ettől sok férfi menekül.

Hétvégén, vagy amikor szabadnapos, este bontsatok meg egy üvwg bort, és beszélgessetek kicsit. Ne panaszkodni kezdj, hanem beszélgetni. Akármiről, aztán térj rá a házasságotokra. Ő mit gondol róla, hogy érzi magát benne stb. Arról, hogy ide jutottatok, mindkettőtök tehet, jó lenne meghallgatni az ő álláspontját is. De lehetőleg ne veszekedjetek. Az lenne a lényeg, hogy megoldást találjatok arra, hogy egyenesbe jöjjetek.

2018. febr. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
56%

Hidd el nekem, itt jól nem fogsz kijönni ebből a szituból. Éld nem is fognak megérteni azok, akik jó házasságban élnek. Nálunk ugyanez a helyzet, annyi, hogy én is dolgozom. De itthon nincs segítség,ő mindig fáradt, engem cselédnek tart. Legalábbis azt fejtegette tegnap, hogy minek élünk házasságban, ha neki kell mosogatni. Mikor mondom neki, hogy ez így nem jó, akkor én vagyok túlérzékeny.

Tényleg próbálj meg vele hétvégén kettesben beszélni, hátha ébren marad. Ha nem megy, akkor meg vagy válj el, vagy benne maradsz egy szar kapcsolatban, ahol te senki leszel. Úgy mint én.

2018. febr. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem egy rinyanak erezte, mert nem konkret dolgokat kertel/javasoltal, hanem egy altalanos panaszaradatot zuditottal ra.
2018. febr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
17%

Igen és miért kell egyből bőgni?!


Nem csoda, hogy a töke kivan, mikor egész nap gürizik, és otthon is a panaszkodás várja.

Megkérdezed, milyen napja volt, mit csinált, hogy érzi magát, vagy egyből letámadod, hogy neked milyen sz.ar?!


Nálunk is ez volt, csak ott az exem panaszkodott és negatívkodott mindig. Egy idő után már hazamenni is utáltam, mert tudtam, most azt kell hallgatni, hogy milyen fos napja volt, és mennyire rühelli a főnökét, a kollégáit, hogy fáradt, stb.

Amúgy meg totálba szrt a fejemre, abszolút nem érdekelte, VELEM mi van.

Ki is dobtam a francba egy idő után.


28n

2018. febr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
95%

Szóval a feleség otthon van a KÖZÖS gyerekükkel, ami bizony monoton és fárasztó is tud lenni, emellett rosszul esik neki, hogy a KÖZÖS életükből jelenleg hiányzik a lelki/testi kapcsolat. Mindezt szóvá meri tenni, hiszen KÖZÖSEN tudnának tenni az ügy érdekében.

Ez messze nem ugyanaz, mintha valaki állandóan a munkahelyéről rinyálna.

A férj arra sem méltatta, hogy meghallgassa, szerintem ez bunkóság.

Javaslom, hogy egyik hétvégen reggel jelentsd be neki, hogy programod van a barátnőiddel és hagyd a gyerekkel egész napra.

2018. febr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Lehet hogy fáradt. A pasik jelentős része szrk a nője gondjaira. Sajár maguk a legfontosabbak.
2018. febr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Csók? Szex? Szokott lenni? Ha nincs, vége a kapcsolatodnak.
2018. febr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!