Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Erősen vonzódok a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erősen vonzódok a barátom testvéréhez. Mit kezdjek a helyzettel?

Figyelt kérdés

Még nagyon friss a kapcsolatunk a barátommal. Tényleg kedvelem őt és komolyan gondolom a dolgot vele,de van egy bökkenő. A testvére... Nagyom erősen vonz a srác (szexuális értelemben), amire rátesz egy lapáttal, hogy burkoltan "flörtölget" velem, ha úgy adódik. Régebben sose beszéltünk, pedig aránylak egy társaságba tartozunk, de mióta együtt vagyunk a pasimmal úgy érzem, hogy figyel engem. Ha kimegyünk inni és ő másokkal van, érzem, hogy figyel... Mikor a barátom nincs ott odajön hozzánk, nyilván nem (csak?) miattam. Azt tudom, hogy elég rossz a kapcsolat köztük a pasimmal, először arra gondoltam, hogy azért csinálja ezt, hogy idővel féltékennyé tehesse a barátomat és kiszúrjon vele... Viszont nekem külsőre baromira bejön a srác, és a dumája is jó. Nem akarok tőle semmit, de nagyon zavar az egész. Mit tehetnék?


21/L



2017. júl. 2. 14:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem akarok tőle semmit, de nagyon zavar az egész.


etesd a galambokat! jajj, dehogynem akarsz valamit tőle!


minimum dugni, de ha nem lenne ez a faramuci helyzet, akár járni is.

2017. júl. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Mindketten tudjuk, hogy előbb-utóbb úgyis meg fog dugni.
2017. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ebúl qrás lesz, ijjjjj....:/
2017. júl. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hölgyeim és uraim, egy tökéletes példa arra, hogy hogyan is próbálja átverni saját magát egy ember. clap clap!!:D
2017. júl. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy a srác is vonzódik hozzám.... Csak néha fura az egész... nem akarom beképzelni se a dolgokat
2017. júl. 2. 15:05
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz semmit, akkor nézzél rá csúnyán, kerüld el.
2017. júl. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%
Annyira durva, hogy naponta jönnek az ugyanilyen kérdések a nőktől, de azt kell hallgatni, hogy nincs normális férfi.
2017. júl. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Már semmit.Idő kérdése és szétrakod neki.A kérdésed elárulta, ha nem érdekelne, nem kérdeztél volna róla.
2017. júl. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Krukutyán Levente ***** válasza:
53%
#7 Így van, hisz tudjuk, hogy néhány nő véleménye egyenlő az egész női nemével !!!...
2017. júl. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem már ott sántít a dolog, hogy a párodra azt írod: "tényleg kedvelem őt". Ha csak kedveled, akkor nem vagy belé szerelmes - még egy ok, ami a testvére karjába hajthat a közeljövőben.
2017. júl. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!