Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

A ferjemnek azt ecsetelem hogy mennyire nincs koztunk kapcsolat egy ideje (se lelki, se testi) es nekem ez mennyire rossz, hogy mennyire egyedul erzem magam, (mert egesznap a 4 fal kozott vagyunk a kislanyommal es mikor haza jon se foglalkozik velunk), es a nagymamamekkal is gondok vannak es hogy nekem ez most nagyon nehez, es rossz. Tehát hogy totál ki vagyok (mindezt sirva). Erre o bealszik. Értitek? BE ALSZIK! Ettol meg jobban kiakadtam. Szerintetek is csunya dolog volt ez? Mit tennetek a helyemben? Miert ilyen?


Negativ/nem a kerdesre valaszolo kommenteket mellozzetek, koszi.



2018. febr. 24. 00:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%
Valószínűleg agyon dolgozza magát értetek és mikor haza érkezik csak a panaszokást hallotta, ezért úgy gondolta egyszerűbb aludni egyet. Szerintem fel kellene ébreszteni a farkánál fogva és békülős szexelni egy nagyot, biztos meghozná az életkedvét. Az én férjem imádja, próbáld ki.
2018. febr. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
16%

azért mert hulla fáradt és még otthon sincs nyugta.

a csúnya dolog inkább a te viselkedésed.

de ez jellemző a gyeden lévő nőkre,szinte természetes.

az empatikus érzékük leszűkül a gyerekere,a férj már ezen az érzéken kívül van,így neki ez nem jár.

pont ezért nem fekszik le veled és már nem érdeklik a lelki problémáid sem,mert átmentél idegesítő panaszkodó,ba.sztató sárkányba.

2018. febr. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
16%
Egyetértek. Sőt, csodálom a türelmét, hogy szimplán lesajnál és elalszik ahelyett, hogy veszekedni kezdene veled. Jó fej pasas lehet.
2018. febr. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztato valaszokat, mostmar sokkal jobban erzem magam. (Zarojelben azert megjegyzem hogy meg sosem panaszkodtam neki errol, foleg nem sirva, es o belesz*rik az egeszbe, de ha szerintetek en vagyok a sarkany es ot sajnaljatok akkor oke)
2018. febr. 24. 00:45
 5/19 anonim ***** válasza:
8%

Bocs, ha nem vállalunk részt az önsajnálatodból.

Menj a barátnőidhez, ők majd megveregetik a vállad, és elhordhatjátok a férjed mindenfélének, és okádhatjátok a tüzet közösen.

2018. febr. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
22%

amúgy amiket és ahogy írod, lehet bejátszik ám nálad némi nemű szülés utáni depresszió.

azt valahogy orvosold,mert ha folytatod ezt a viselkedést,akkor a birka türelmű pasidnál is betelhet a pohár.

szóval igencsak lazíts a gyeplőn a férjeddel szemben ha nem akarod elveszíteni,mert ilyen viselkedést,hogy még aludni se akarod hagyni,meg munka után baléval várod,ezt nem sok ember tudja hosszabb távon tolerálni.

2018. febr. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
12%
Jól beszél a #6-os, és objektíven semmi sértő nincs benne.
2018. febr. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
8%
A nem dug meg a féred problémádon tudok segíteni. Hány éves a kislányod?
2018. febr. 24. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem meg nem normális, akármilyen fáradt is.
2018. febr. 24. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
19%

Nyilván meg kéne beszélni, mondjuk hétvégén és nem munka után, mikor fáradt!

Azzal nem tud mit kezdeni a férjed, hogy te megbuggyansz a 4fal között, menj vissza akkor dolgozni, vagy mit tudom én. Attól is függ mekkora a gyerek!

Miért ilyen a férjed?? Van közteted nagyobb probléma is, szóval ne tőlünk kérdezd, mert mi nem ismerjük.

2018. febr. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!