Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit kezdjek ezzel a helyzettel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a helyzettel? Akarata ellenére intéztem neki munkát.

Figyelt kérdés

Férjem egy hónapja kezdett dolgozni egy áruházban árufeltöltőként. Fárasztó munka három műszakban. Korábban irodai dolgozó volt de az utóbbi 9,5 hónapban munkanélküliként tengődött.

Na amióta dolgozik, SEMMIT nem csinál itthon.

Ha reggeles, akkor munka után eszik majd tévézik vagy számítógépen játszik.

Ha délutános akkor munka után számítógépezik hajnalig. Lefekszik 5-6 körül majd alszik egész délelőtt. Közben perlekedik hogy hangos a gyerek. (A kisebb fiunk nincs két éves, még itthon vagyok vele gyeden.)

Ha éjszakás akkor egész nap alszik mi meg többnyire anyunál vagyunk hogy ne zavarjuk.

Itthon semmit nem segít. Ha megkérem hogy terítsen meg vagy játszon kicsit a gyerekekkel akkor morgolódva megcsinálja ugyan de a fejemhez vágja hogy fáradt és én már nem is tudom milyen dolgozni.

Utálja ezt a munkát én tudom és haragszik rám mert apun keresztül intéztük neki. De egyszerűen nem volt más :(

Illetve az szóba jött hogy visszamegyek én dolgozni és az végülis mindenkinek jó lett volna csak annyira örültem hogy sikerült neki munkát szerezni.

Múlt héten már sírt hogy nem szereti a munkahelyét és hagy lépjen ki, menjek én dolgozni, ő meg marad itthon a gyerekekkel. De nagyon félek hogy rossz színben tűnne fel a szüleim előtt (hiszen apu is ott dolgozik, tudja hogy nem teljesíthetetlen munka) és így sem szeretik a szüleim. De amikor látom hogy fáradt, megtört és sír akkor a szívem szakad meg. Sokszor hozzám sem szól :(


2015. júl. 12. 07:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Készülj fel, szinte mindenki elítéli majd a férjedet, az ő szemükben csak a netezés/számítógépen játék lesz kiemelve, vagy hogy kényeskedik, neki biztos büdös a kétkezi munka.
2015. júl. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%

Nehéz megszólalni kedves kérdező azokután amit írtál. Döbbenetes. Tehát még te menj el dolgozni a 2 évesed mellől? Mert ő árufeltöltőként sír, hogy fáradt? És mit csinálna, ha úgy dolgozna, mint pl az én férjem hajlani 5-től este 7-ig fizikai munkát vállalva, miután hazajön még játszik a lányunkkal, napközben, ha el tud szökni befizeti a számlákat + a nehezét bevásárolja pl üdítő, krumpli, stb stb) hogy ne nekem kelljen cipekedni.. ???

A férjed, már ne is haragudj egy lusta ember, aki ha ennyire nem akart volna árufeltöltőként dolgozni, már rég találhatott volna munkát. Csak gondolom kényelmesebb volt neki otthon ülni. Isten mentsen az ilyen embertől. Csodálkozom, hogy egy férfi ezt el bírná viselni, hogy ő otthon üljön a felesége meg menjen akár 3 műszakba is dolgozni. Ha én volnék anyukád, könyörögve kérnélek, hogy válj el ettől az embertől, mert semerre nem fogtok haladni soha, hacsak te nem mész el több állásba v több műszakba dolgozni. Azt, hogy a szüleid nem szeretik, ezt el is hiszem. Én sem szeretném azt az embert, aki hülyének nézi a lányom és élősködik rajta, nem viselkedik családfenntartóként.. Őszintén mondom, szabályosan elszomorított, amit olvastam, pedig nem ismerlek téged. A férjed egy léhűtő.. és akkor még nagyon finoman fogalmaztam :(

2015. júl. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%
1-es, ha olyan férjed lenne, aki semmiben nem támogat semmilyen szinten, a kérdező olyan, mintha kb egyedül nevelné a gyereket mert az férje csak sírni tud felnőtt férfi/apa létére... arról inkább no comment. A számítógépes játékok kit érdekelnek, nagyobb itt a probléma, mint a gépezés. (az nem gyereknevelés, hogy mindent a féjre szájába kell rágni, még azt is, h játszon már egy kicsit a gyerekkel)
2015. júl. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem lusta ő. A régi munkáját nagyon szerette és lelkiismeretesen végezte. Túlórát is zokszó nélkül vállalt. Csak ez nagyon nehéz munka :(
2015. júl. 12. 08:12
 5/16 anonim ***** válasza:
59%
:D Én árufeltöltőként dolgoztam 6 évig , kedves kérdező, nő vagyok és amikor dolgoztam akkor voltam maximum 50 kg .. Nagyon jól tudom, hogy milyen munka... De evvel a mondattal mindent elárultál magadról. Tudod mit, menj el helyette dolgozni te, nehogy kimerüljön jobban a férjed. Így biztosan boldogok lesztek mindketten.. Sőt vállalj még egy munkát a már meglévő mellé, biztos ami biztos alapon. Sok sikert az elkövetkező éveitekhez!
2015. júl. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
24%
Hát én elmennék dolgozni, akkor maradjon ő otthon. De százszázalékosan kiszolgáltatnám magam utána, az fix! :D
2015. júl. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
A férjednek nem csak az ágyban kéne férjnek lennie. Napi 12 óra fizikai munka után /villanyszerelés, vésés,csövezés,stb/ odaálok mosogatni,ha kell,vagy porszívózni,ha aktuális. 46/F
2015. júl. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
Ebben az orszagban felesegek, anyak tizezrei dolgoznak harom muszakban. Munka utan haztartast vezetnek, gyereket nevelnek, (esetleg kiszolgaljak az irodai munkaban megfaradt,szamitogep elott pihengeto parjukat).
2015. júl. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%

Puhap...cs a férjed, sír mert fáradt? Ilyen pasira fel sem tudnék nézni! Párom rakodó, sokszor reggeltől estig nyomja, de nem panaszkodik, még bevásárolni is elvisz, és este még rám is van energiája:)

Nem csodálom ha a szüleid nem szeretik, gondolom megvan rá az okuk.

Jaa, hogy nem lusta, eddig még túlórázott is ha kell? Na ne viccelj már, irodában még egy nő is simán bír túlórázni, mi ebben a nagy szám?

2015. júl. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Na ja,irodában dolgozott,nincs hozzászokva a melóhoz.Mi az hogy elmentek anyukádhoz,hogy őt ne zavarjátok ?? Hagyjuk már,úgy csináltok mintha valami olajfúró tornyon dolgozna,és meg kellene hajolni előtte.Szánalmas,meg az is hogy sír.Akkor ezek szerint a lakosság nagy százaléka sírhatna otthon,mert kemény munkát végez.Jól választottál,mit ne mondjak.Keressen akkor másik munkát.Ilyen férfivel 100% hogy nem lennék együtt.
2015. júl. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!