Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van koztetek olyan aki annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van koztetek olyan aki annak ellenere hogy hazas ugy erzi hogy elete nagy szerelme meg tudna ingatni a kapcsolatat?

Figyelt kérdés
Nem vagyok meg hazas. Eddig ket nagy szerelmem volt nem hiszem hogy tudnek meg annyira szeretni valakit. Ti hogy erzitek? A hazastarsatok az igazi vagy van olyan szerelmetek akire visszagondolva ugy erzitek hogy o az igazi?
2014. szept. 25. 17:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem szabad, ha ló nincs, jó a szamár is alapon házasodni, és akkor eleve nem gondolkodsz ilyenen...
2014. szept. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

egy átlag kapcsolat ma 7 évig tart, utána vagy válás vagy vegetálás van


ha meg találod az igazit azzal a sírig tart, csak nagyon kevesen találják meg

2014. szept. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan, aki igazibb volt, mint a mostani. Őrült, hatalmas szerelem. De a gyakorlatban nem működött, széttéptük egymást, állandó viták voltak.

A mostani békés, nyugalmas, higgadtan szerelmes, odaadó kapcsolatomat nem adnám semmiért.

2014. szept. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Irtam hogy nem vagyok hazas. De ugy gondolom mindenkinek van par nagy szerelme nem?
2014. szept. 25. 17:14
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Ha így gondolkodz ne hàzasodj! Csak megkeseríted a nô ès a gyerekek èletèt
2014. szept. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Más dolog a szerelem és más az esetleges több évtizedes házasság, együttélés.Olyan sincs, hogy igazi, csak kompromisszum van, olyan, akivel viszonylagosan nagyobb zökkenők nélkül lehet együttélni. Az ember maga is változik és az idő múlásával változik az az elméleti "igazi" is, mert mást tartunk igazinak.
2014. szept. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

olyan "filmbeli" nagy szerelem soha nem volt, olyan volt hogy fizikailag vonzott vlaaki, es megertettuk egymast az eletben.


Felesegemmel mar harom eve vagyunk egyutt, es nincs semmi baj.

Olyan meg nincs hogy ezt barki "megingatna", ha egyszer azt mondtam hogy igen, akkor az igen is marad amig elek, az esku az esku, en valasellenes vagyok :)

2014. szept. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudom mire gondolsz, sikerült átélnem, volt képe az exemnek az esküvőnk után odajönni és szerelmet vallani, hosszú éveket vártam rá, senkinek nem kívánom, nem tudom a mai napig sem, hogy visszamentem volna-e hozzá, de már eltelt annyi idő, hogy azt gondolom, hogy már csak ez a tette is borzasztóan gusztustalan volt, csendben kellett volna maradnia, tudott róla, hogy mennyit szenvedtem miatta, hogy túllépjek rajta.

Első körben, megmondtam neki, hogy látja, hogy én már döntöttem. De utána mindennap csak szenvedés volt. Nem csak rajtam múlt, hogy nem jöttünk össze és, hogy nem hagytam ott a férjem, de nem tudom mit tettem volna ha felmegyünk az exemhez, vagy szóval ha tényleg döntenem kellett volna. Ő sem adott rá több lehetőséget, csak akkor.

Ma viszont már tudom, hogy jó, hogy így alakult, egyetlen nő mellett sem tud megmaradni, nem tudna igazi társam lenni, szörnyű volt nemet mondani neki akkor, most már könnyebb szívvel tudnám elküldeni a francba, de az biztos, hogy nehéz elfelejteni a vele töltött időt, tudom, hogy különleges volt a vele való kapcsolatom. De ez már a múlt és nem hiszek benne, hogy olyan lehetne, mint régen volt, mert csalódtam benne sokat azóta. Én egyetlen exemet sem zargatnám néhány héttel az esküvője után.

2014. szept. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy rossz hazassag utan rajöttem,hogy nekem a mostani(masodik)ferjem az igazi.Tul magasra tette azt a bizonyos mercet,ezert nem tudnam elkepzelni,hogy barki elcsabitson töle.
2014. szept. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szép dolog a válásellenesség,de buta dolog egy rossz kapcsolatban leélni egy életet,egy olyan emberrel mondjuk akivel már elviselni sem tudjátok egymást.Van amikor a válás a megoldás.
2014. szept. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!