Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem évek óta nem beszél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem évek óta nem beszél a bátyjával. Ennek ellenére én beszélgetek vele, ha meglátom az utcán. Milyen jogon tíltja ezt meg a párom?

Figyelt kérdés
Azt mondta, ha mégegyszer szóba állok a bátyjával nagy baj lesz. Nem értem, amiért ő haragszik rá azért én miért nem beszélhetek vele?
2014. jan. 13. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk is ez van,nem beszélnek ki nem állhatják egymást.De én ettől beszélek vele ha netán össze futunk.Nekem nem szól érte a párom,ki is osztanám.Ne határolja be nekem kivel beszélhetek kivel nem.Mi lesz megver??Mondd meg neki te sem hisztizel azon ő kivel kikkel dumál.ne hagyd magad.
2014. jan. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

Gondolom, egyáltalán nem szeretné a kapcsolatot tartani a bátyjával, nem szeretné, hogy bármit is tudjon róla, azt meg végképp nem, hogy te egy idő után elkezdd neki mantrázni, hogy ugyan már, miért nem békül ki vele.

Megtiltani, és fenyegetőzni valóban nem szép dolog, de azt megértem, hogy a helyzet nem tetszik a férjednek.

2014. jan. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező, mert vannak olyan idióta emberek, akik azt hiszik, hogy megszabhatják egy másik embernek, hogy kivel álljon szóba, és kivel nem...
2014. jan. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
42%
Mert ez a háta mögötti becsapás, azért. Az is más ha te hozol kettöjükkel össze egy találkozót,vagy hívod meg magatokhoz a srácot, meg ez is amit csinálsz.
2014. jan. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!