Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit kezdjek ezzel a helyzettel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a helyzettel? Akarata ellenére intéztem neki munkát.

Figyelt kérdés

Férjem egy hónapja kezdett dolgozni egy áruházban árufeltöltőként. Fárasztó munka három műszakban. Korábban irodai dolgozó volt de az utóbbi 9,5 hónapban munkanélküliként tengődött.

Na amióta dolgozik, SEMMIT nem csinál itthon.

Ha reggeles, akkor munka után eszik majd tévézik vagy számítógépen játszik.

Ha délutános akkor munka után számítógépezik hajnalig. Lefekszik 5-6 körül majd alszik egész délelőtt. Közben perlekedik hogy hangos a gyerek. (A kisebb fiunk nincs két éves, még itthon vagyok vele gyeden.)

Ha éjszakás akkor egész nap alszik mi meg többnyire anyunál vagyunk hogy ne zavarjuk.

Itthon semmit nem segít. Ha megkérem hogy terítsen meg vagy játszon kicsit a gyerekekkel akkor morgolódva megcsinálja ugyan de a fejemhez vágja hogy fáradt és én már nem is tudom milyen dolgozni.

Utálja ezt a munkát én tudom és haragszik rám mert apun keresztül intéztük neki. De egyszerűen nem volt más :(

Illetve az szóba jött hogy visszamegyek én dolgozni és az végülis mindenkinek jó lett volna csak annyira örültem hogy sikerült neki munkát szerezni.

Múlt héten már sírt hogy nem szereti a munkahelyét és hagy lépjen ki, menjek én dolgozni, ő meg marad itthon a gyerekekkel. De nagyon félek hogy rossz színben tűnne fel a szüleim előtt (hiszen apu is ott dolgozik, tudja hogy nem teljesíthetetlen munka) és így sem szeretik a szüleim. De amikor látom hogy fáradt, megtört és sír akkor a szívem szakad meg. Sokszor hozzám sem szól :(


2015. júl. 12. 07:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%

Én már nem is mondok semmit:D

Jól leírta mindenki hogy töketlen kis rinyagép a férjed.

Én a gyerekeket sajnálom hogy mi lesz válásnál velük...mert ennek az lesz a vége.

2015. júl. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%

Jaa, és még veled is elhiteti, hogy normális dolog hogy emiatt sír, már átmosta a te agyadat is!Te tényleg normálisnak találod hogy azért sír, mert árut pakol...azért vannak ennél sokkal nehezebb melók is, mégsem sírnak miatta.

9-es voltam

2015. júl. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
50%
Nehogymár te menj egy dolgozni! Ő a FÉRFI! Viselkedjen is úgy. Az valóban kellemetlen szituáció lehet, hogy az apósa betolta egy állásba, emiatt rossz szemmel nének rá a kollégák, de ebből nem az a megoldás, hogy hazamegy és elküld téged dolgozni, hanem , hogy keres magának egy másik (lehetőleg jobban fizető! munkát) és vált. 28/F
2015. júl. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Vannak olyan munkák, amik kiszipolyozzák az embert. A vőlegényem sokféle munkát végzett már, de amikor a Media Marktban dolgozott eladóként, teljesen kikészült. Korábban dolgozott hungarocell gyárban 16 órákat is (és az durva fizikai munka volt, sok ismerősöm hagyta ott az első műszakját a felénél, hogy ez embertelen) és informatikusként is, de a MM-ot egyszerűen nem bírta. Nem ő mondta, hogy váltani akar, én nem bírtam azt, hogy állandóan feszült, soha semmire nincs ereje, alig él, amikor hazaesik. A szabadnapjain is félhulla volt. Van ilyen. Nem volt nehezebb munka, mint a hungarocell gyár. Sőt. Mégsem neki való volt. Én félnék, hogy nekem kell mindent, most itt a motiváció, hogy másik munkát keressen, kezdjen el keresgélni. Ha hónapok alatt sem sikerül, persze lehet azon gondolkodni, hogy Te menj el dolgozni, de akkor ne mentegesd a család előtt. Vállalja fel a tettei következményét. Ez sajnos vele jár.
2015. júl. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom sajnálni továbbra sem a férjed. Mit csinálna, ha építőiparban dolgozna.. vagy vendéglátásban, szakácsként, pincérként, vagy pék lenne? Ismerek jó pár szakács és pincér apukát, akinél 3 gyerek volt otthon és nem panaszkodtak ilyesmire. (nyilván fáradtak voltak, de azért nem játszották el a hattyú halálát). Én egy ideig nem értettem az ilyen nőket és sajnáltam is, akinek ilyen a párja, de mára már azt mondom, h dehogy sajnálom, mert ő maga választotta, ha ennyire kímélni akarja, az ő dolga. Utolsó, ha az én férjem egy MM-os melótól ennyire kikészülne én azt gondolnám, h mellékesen csinál még valamit, ami ennyire leszívja az energiáját. Itt nagyon sok férfi kemény fizikai vagy egyéb munka mellett is úgy megy haza, hogy nyilván fáradt, de nem sajnáltatja magát. No comment az összes ilyen okos nőre, aki ennyire benyalja a párja hülyítéseit/félredugványozásait... Lehet lepontozni okosok. :)
2015. júl. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ki kell ábrándítsalak, az emberek 80 % nem olyan munkát végez,amit élvez.


Sőt, van olyan,aki szereti a munkáját,de kiszúrják a szemét 90-110 ezer forinttal. Elég hisztisnek tűnik a férjed...és a hangsúly a férj szón van,mint férfi.


Elkényelmesedett az irodai munkában, ez megesik,de ez az Élet, nem a három kívánság Tibi bácsival.


Az pedig totál brutál,hogy gyermekes apa létére hónapokig otthon vakarta a tökeit.


Elmondom,hogy látta magát a világban.


Volt egy bejáratott munkaheje, amit szeretett, biztos pont volt az életében, még lehet annyi mgszokott volt,hogy néha már-már unalmasnak érezte, de ugye mi baja lehet, jók a kollégák, a főnök, a fizetés...és a munka....

NA és akkor beütött a krakh. Gondolta, nem árthat, pihen egy hónapot kell az neki, megérdemli ennyi év munka után. HA van esetleg félre tett pénzetek abból meglesztek arra az egy hónapra. Ami a hónap vége felé haladva 2-3-4....hónap lett. Mert végülis k***rva jó semmit se csinálni, pláne,ha nem kínálnak olyan állást,ami simogatja a kis lelkét.

Most pedig derogál a fizikai munka.


A családért meg kell tenni,amit meg kell tenni.

2015. júl. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!