Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti is ereztetek az esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is ereztetek az esküvő után valami mérhetetlen büszkeséget h házasok vagytok?

Figyelt kérdés
Elmúlt ez? Ha igen mikor?
2017. dec. 29. 09:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
24%

Büszkeséget? Nem.

Nem egy betegség ellenszerét találtam fel, csak férjhez mentem, ez nem büszkeség, csak egy állapot.

2017. dec. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%

2-es vagyok.

Nem vagyok házas, de ha találok hozzá megfelelő nőt akkor leszek. Viszont nekem nem olyan nő kell aki ettől büszkeséget érez, ezt kürtöli hetekig, posztolgatja a neten, hanem pusztán boldogságot érez és örül, hogy annyira kellett nekem, hogy elvettem.

Egy az, hogy nem olyan dolog ez, hogy büszkeséget érezzen egy normális értékrendű ember. Kettő az, hogy nem is olyan nagy dolog. Évente a Földön több millióan kötnek házasságot, most akkor ez nagy dolog?

Mint amikor kiposztolják, hogy meglett a jogosítványuk, hümmmm ez aztán a nagy dolog. Egy karikázós teszt volt meg egy kis ügyességi gyakorlat egy autó kipárnázott üllésében néhány percig.

Ezek alapján egy idegsebésznek vagy egy kvantumfizikusnak két hétig kellen üvöltözve járnia az utcákat szétkürtölve, hogy milyen vizsgákat teljesített és milyen végzettsége lett.


Büszkének lenni meg egyébként sem erény vagy érdem.

2017. dec. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
86%

#12 Nyugi, egy fáról szalajtottak minket. :D

De ennyi erővel a gyerekedre se legyél majd büszke, amikor 5-öst hoz haza, hiszen több milliárd 5-öst kapnak gyerekek szerte a világon. Folytassam? :)

Ez szerintem egy alapvető emberi reakció, hogy "igen, ezaz, elértem ezt is. Kicsit fürdök a büszkeségemben, aztán meg előre tovább!

Ebben nem vágom hol a probléma.

2017. dec. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem egészen értek néhány válaszolót. Az, h én belül büszke vagyok erre, Az nem egyenlő azzal h ezt kürtölöm szerte a világban. Facebookon eleve nem posztolok soha, nem is hireszteltem, kis esküvőnk volt. Ha valahol bemutatkozim nem azzal kezdem h Xy vagyok házas, mint néhányan és a történetemben sem a férjemről áradozom, szerintem egy csomó ismerősöm nem is tudja. Szóval a belső büszkeség, boldogság vagy aminek akarjátok nevezni nem egyenlő a kirakat élettel
2017. dec. 29. 11:28
 15/18 anonim ***** válasza:

Nagyon boldog voltam, hogy hozzá tartozom a feleségeként.Ahogy telik az idő természetessé válik, múlik ez az érzés.

Sajnos a másik végletről is tudok beszélni.A válás nagyon megviselt ( megcsalt).Mikor az anyakönyvi hivatalban ideadták a papírt, hogy ön mától újra xy ( nem né), mehet az okmányirodába új személyit csináltatni, felemelő érzés volt.Megszabadultam a szennytől, leesett a kő a szívemről.

2017. dec. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
50%
Én a bátyámnak csak a tanúja voltam az esküvőjén, de még én is büszkén álltam ott. Szerintem ez tök természetes.
2017. dec. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

büszke lehetsz arra, ha letettél valamit az asztalra, ami mögött teljesítmény van.


sokaknak elvetetni magukat, szintén teljesítményértékű, ki tudja, mennyi ügyeskedés, nyalás, talpalás van amögött, hogy megkért, elvett.


de büszkének csak akkor lehetsz, ha 20-30 év múlva még mindig házasok vagytok, és boldog házasok.


az teljesítmény.


az, hogy elvettek, az önmagában nem jelent sokat.


2 év múlva faképnél is hagyhatnak.


másrészt egy párkapcsolat minőségét nem egy darab papír határozza meg.


házasság nélkül is minden szuper lehet.


sőt, akik igazán jól megvannak, azoknak nincs szükségük arra, hogy lepecsételtessék, papírozzák a szerelmüket.

2017. dec. 31. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
63%
Azért (jó esetben) abban van munka, ha egy kapcsolat eljut a házasságig :)
2018. jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!