Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti is ereztetek az esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is ereztetek az esküvő után valami mérhetetlen büszkeséget h házasok vagytok?

Figyelt kérdés
Elmúlt ez? Ha igen mikor?
2017. dec. 29. 09:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Bár nem vagyok házas, de ez egy tök természetes reakció. Kinövöd pár héten, hónapon belül. :)
2017. dec. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%

Ezen mi ekkora büszkeség? Megértem, hogy egy Csomolungma vagy Kancsendzönga megmászása után mérhetetlen királyságot érez valaki. De mi ekkora nagy cucc egy esküvőben? Még, ha tényleg párunkra is találtunk.

Lehet nekem van magasan az ingerküszöböm...

2017. dec. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%
#2: Te sem vagy házas, mi? :D
2017. dec. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ilyenkor az emberben tudatosul, hogy szintet lépett a párkapcsolata. Még közelebb érzed magad a párodhoz, és még inkább bebiztosítva érzed a jövődet. Úgy érzed, végre sínen vagy, révbe értél. Nyilván ez egy elég masszív sikerélmény.
2017. dec. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Ha boldog a kapcsolat és folyamatosan tesztek érte, illetve nem két hét után következett be, akkor szerintem lehet rá büszke az ember, hogy sikerült odáig eljutni, ápolni egy kapcsolatot, fejleszteni.
2017. dec. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Talán. Bár azért bebiztosítva ezzel a jövőmet közel sem érezném. :D
2017. dec. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

2 hét és elmúlik szerintem a nagy varázs, mint mindennek. Majd a facebook poszt is hátrébb kerül.


Nekem például az az igazság, hiába újságolja valaki, magasról leszarom, hogy összeházasodott valakivel vagy sem. Ez az ők boldogságuk. Gratulálok, sok boldogságot kívánok, ahogy illik és 10 perc múlva el is felejtem.

2017. dec. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mivel hatalmas lepes az eletben ertheto de elmulik. Buszkesegerzes mondjuk nem ertem miert van ez nem teljesitmeny. Azt se ertem mikor gratulalnak ha valaki gyereket var. Minek, hogy szexeltek es beleelvezett a ficko? Nagy teljesitmeny.
2017. dec. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Mivel a volt feleségemnél nem akartam az esküvőt csak ő így nem éreztem ilyet. Most meg csak élettársam van.

De megnyugtatlak hamar el fog múlni. Mondjuk örülök, hogy van családom, csak jó lenne egy titkos szerető is és akkor lenne teljes és boldog életem.(ha már otthon nincsen szex) 40F

2017. dec. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem, kellett volna?
2017. dec. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!