Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerelmes a férjem - csak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes a férjem - csak nem belém. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férjem ma közölte, hogy szerelmes egy másik nőbe. Annyira lefagytam, hogy sok kérdést fel sem tudtam tenni, ő pedig elviharzott, de annyit azért kinyögött, hogy nem történt eddig köztük semmi... 10 éves házasság, 6 éves kisfiú, 4 éves kislány, közös lakás, közös minden... Én nagyon szeretem őt, a mai napig erős szerelemmel. Kérdeztem, mi legyen? Azt mondta, döntsem el... Érdemes ilyenkor még megpróbálni megmenteni a házasságot? N36
2017. nov. 22. 17:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Persze, hogy történt köztük valami. Senki nem költözik oda valakihez ha nincs )(jó ) szex és pláne nem lesz szerelmes szex nélkül. Nem tudsz mit tenni, ha menni akar menjen.
2017. nov. 23. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Nagyon elmentetek egymás mellett. Te azt gondoltad, hogy jó a házasságotok, a férjed pedig kifelé tekintget. Abba kár belemerülni, hogy történt-e köztük valami vagy sem, mert szerintem ez nem kérdés, mondjon amit akar. Aki menni akar, annak ki kell nyitni az ajtót. Nagyon sajnálom, sajnos a férfiak nagyon sokszor a könnyebbik megoldást választják. 12 éve vagyunk együtt a férjemmel, ebből 9 éve házasok, két gyerekkel. Voltunk nagyon rossz passzban, majdnem elváltunk, de soha, egyikünk sem csalta meg a másikat. Ő akkor is azt mondta, hogy oldjuk meg, beszéljünk róla, hozzuk helyre. Azt gondolom, hogy ez az igazi szeretet, szerelem, ahol a felek kitartanak egymás mellett. A férjed szerintem már nagyon régen kívül van ebből a házasságból, érzelmileg mindenképpen. :(
2017. nov. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Sajnálom Kérdező, de jobb igy, van esélyed egy becsületes társat találni! Énis 2 gyerekkel maradtam egyedül, nehéz volt, de elég hamar lett egy talpig becsületes párom. Anyagilag is rendeződtünk. Kitartást és minden jót Nektek!
2017. nov. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
47%
A szerelem elmúlik, ezért butaság emiatt szétmenni, hacsak nem nagy, és nem múlik el vagy hosszú távon jobb neki. Nyilván sok ilyen eset van, hiszen az emberek többsége nem szerelmes a házastársába egy idő után, viszont az emberek többször szerelmesek életükben.
2017. nov. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

" pláne nem lesz szerelmes szex nélkül."...


Azért én ezt cáfolom, persze ez saját tapasztalat..

A szétköltözés már más tészta, de a szerelemhez nem kell szex.


"Az a durva, hogy én ezt eddig egy barmi jó házasságnak gondoltam, nevelgettük szépen a 2 gyereket, oké sokat dolgozunk mindketten, de voltak kettesben is programok... :("


Ez számomra is sokkoló.

Valóban ennyire benézted volna? Nem volt semmi jele, hogy nem szeret/nem boldog már? Szex? Biztos foglalkoztatok eleget egymással? Vagy tényleg nagy színész a férjed, ha semmi nem tűnt fel...


Ne haragudj, csak tényleg furcsa, hogy ennyire sokként ér még téged is,másrészt meg az is, hogy 10 év é 2 gyerekkel csinálja ezt meg, ilyen hirtelen..

A gondok ilyenkor általában nem ma kezdődnek, hanem egy folyamat.. Ezért furcsa.


(zárójelben a húszon évessel valószínűleg fellángolás ez, és pár hónap alatt tuti szétmennek. - Ilyenkor általában ez szokott jönni. De azt, hogy ezt megtette veled, én pl nem bocsátanám meg így sem, hogy hülyeséget csinál.)

2017. nov. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Sajnálom! Gondolj úgy az együtt töltött Időre, mint Ajándékra a Gondviseléstől!


Ui: bízzál benne, hogy Jobb Segítőtársat kapsz az Égiektől - talán már a közeljövőben! (Én sem vagyok túl rózsás élethelyzetben, de próbálok nem elkeseredni...)


Üdv: 43/N

2017. dec. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Elállt a szavam. Nem elég, hogy közli veled, mást szeret, de még a döntés felelősségét is rád akarja hárítani. És mindezt egy hónappal Karácsony előtt. Micsoda érzéketlen, szívtelen gazember!
2017. dec. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek?
2018. ápr. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek?
2019. márc. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!