Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerelmes a férjem - csak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes a férjem - csak nem belém. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férjem ma közölte, hogy szerelmes egy másik nőbe. Annyira lefagytam, hogy sok kérdést fel sem tudtam tenni, ő pedig elviharzott, de annyit azért kinyögött, hogy nem történt eddig köztük semmi... 10 éves házasság, 6 éves kisfiú, 4 éves kislány, közös lakás, közös minden... Én nagyon szeretem őt, a mai napig erős szerelemmel. Kérdeztem, mi legyen? Azt mondta, döntsem el... Érdemes ilyenkor még megpróbálni megmenteni a házasságot? N36
2017. nov. 22. 17:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Megpróbálhatod magát a házasságot megmenteni, az érzelmeket viszont nem fogod tudni kierőszakolni. Ha nem szerelmes beléd, akkor ezt el kell fogadni.
2017. nov. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%

Ihjjj...

okosat nem tudok mondani vagy tanácsolni, csak a legjobbakat kívánni neked!

2017. nov. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%

Mindenkepp elvalnek.

Ha kepes volt beleszeretni egy nobe, (ami lassuk be, nem egy rovid folyamat, es eleg sok egyutt toltott ido kell ahhoz, hogy ez kialakuljon)az azt jelenti, hogy belem mar regota nem szerelmes, es nem is tisztelt annyira, hogy ha mar erzi, hogy nek kozombos szamara egy masik no, beken hagyja.


Leulnek vele megbeszelni HIGGADT korulmenyek kozott mindent, mert nem tudnek eletem vegeig miertek kozott elni.

Becsuld benne azt egyet, hogy nem csalt, es elmondta mit erez.

2017. nov. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy néz ki hogy annyira meg akarja menteni a házasságot,hogy így rád bízta hogy mi legyen.És az se olyan biztos hogy nem történt semmi a másik nővel.Azon is fog múlni a dolog,hogy a másik nő mennyire akarja megkaparintani,és ő szerelmes-e.Leültetném,megkérdezném tőle,hogy mi a gondja ebben a házasságban.Elképzelhető hogy több törődésre,szexre,újdonságra vágyik.Hajlandó-e ezeket megoldani közösen,vagy ha nem,viszlát.
2017. nov. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért te dönts? Ő már eldöntötte nem...Vagy esetleg nyitott házasságra gondolt volna?Amugy én azon nyomban kiábrándulnék,ha ilyet közözölne velem,bármennyire is szerettem volna Bye bye..
2017. nov. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
17%
Persze persze biztos 10 ev utan szerelmes vagy bele meg mindig. Inkabb csak szereted mint embert de nem szerelemmel.
2017. nov. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Gondold végig.


Azt mondta, hogy döntsd el, tehát az egészből ő nem kér. Nem akar megmenteni, nem akar semmit, ha neked jó, marad minden a régiben, ő hajt a másik nővel, ha neked nem jó, akkor meg rúgd ki, viseld annak is te a terhét.


Bocs, de bármilyen kapcsolat megmentéséhez 2 ember kell (tudom, tapasztalatból mondom, én is megpróbáltam az ex-barátnőmmel megmenteni a kapcsolatot 6 év együttlét után, de gyorsan kiderült, hogy ez csak nekem fontos).

2017. nov. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Itt se lesznek kellemes ünnepek. :(

Sajnálom, erőt, kitartást, stb-t.

2017. nov. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
24%
A szerelem úgyis elmúlik általában...
2017. nov. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Azért mondta ezt h Te dönts, mert gyáva f...eg felvállalni a felelősséget igy majd könnyen dörzsölheti a kezét h Te akartál válni.

Én tuti kiraknám egy ilyen gerinctelen alakra nincs szüksegem. Majd 1 ev mulva meglatjuk mit szol az uj no a 2gyerekes apukahoz....

2017. nov. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!