Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem szerelmes lett a 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem szerelmes lett a 21 éves kis liba koleganőjébe, akinek kis túlzással az apja lehetne, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Elvileg még nem történt semmi komoly, a levelezésekből ítélve,de teljesen összetörtem. Nagyon szeretem a férjem,pedig nem érdemli meg,mert úgy beszél velem mint a kutyával,stb.

2 éve kizártam a hálószobámból,mert mindig csak azt kaptam,hogy idióta dögölj meg és társai. Elmondása szerint azért volt velem ilyen,mert tele volt tesztoszteronnal,de könyörgöm hogy legyek kedves vele,ha semmi kedvességet nem kaptam?

Az eszem tudja, hogy engedjem had menjen,de mi lesz velünk? A gyerekek apa nélkül nőjenek fel? (3) Persze a legutolsó most egy új pasi,de ki a francnak kellenék 3 gyerekkel..Mit tettem,hogy ezt érdemeltem? :(


2017. aug. 7. 22:51
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Csinald amit az eszed mond. Minel kesobb dobod ki annal rosszabb.
2017. aug. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
86%
Miért most sírsz, ha két éve lényegében szakítottál vele? Akkor kellett volna rendbe hozni, vagy külön menni. Talán még most sem késő. Próbáljátok meg. A három gyerek nagyon nyomós érv.
2017. aug. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Valóban Achilles,nem most kellett volna észbe kapnom. De túlságosan sajnáltam magam,hogy mindig csúnyán beszél velem...nagyon nagyon depressziós voltam,és nem segített nekem, teljesen egyedül kellett kimásznom a gödörből,de sikerült. Ő miért nem volt mellettem? Akkor miért várta volna el, hogy én mindig kedvére tegyek, ha ő csak belém tudott rúgni?

Tudom tudom ne tőled kérdezzem. Most ő nagyon depis, én segítenék neki,de nem hagyja :( Teljesen elfordult tőlem. Azt mondja utál, gyűlöl.

2017. aug. 7. 23:02
 4/33 anonim ***** válasza:
70%
Most akkor depis vagy szerelmes? A kettő nem nagyon megy együtt. Nem tudnátok felkeresni egy szakembert? Együtt.
2017. aug. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
90%

Ha ilyeneket mond neked, akkor ez már helyrehozhatatlan.

nagyon sajnálom a helyzeted.

2017. aug. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
89%
depis és új nője van??? Nekem kicsit ellentétes... Hát ha érzel valami iránta csábítsd el, ha meg már nem érzel magadban kedvet hozzá akkor törődj bele,hogy felre fog szexelni, max a gyerekek miatt együtt maradtok!
2017. aug. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Az elso dolog, amin el kene gondolkodnod, az a "nagyon szeretem a ferjem". Ugyan mit szeretsz egy olyan emberben, aki igy bant veled? Aki nem all melletted, aki azt mondja, hogy dogolj meg?
2017. aug. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
34%

Hogy mit tettél, amiért ezt érdemelted? :D Összejöttél egy tapló görénnyel, gyerekeket csináltattál vele, a normális férfiakat pedig ignoráltad. Ne gyere nekem azzal a mesével, hogy nem láttad az elején, hogy ilyen. :D Értelmes nő megtanul normálisan válogatni.

Szóval megérdemled, edd meg, amit főztél!


25/N

Csak a gyerekeket sajnálom.

2017. aug. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Miért tűrted el a férjed hül.yeségeit 2 éven át??? Miert nem léptél le? Esetleg ő tart el téged?


Most meg sírsz mert meg akar du.gni egy másik nőt?

Hidd el. Ezt valószínű már jópárszor megtette csak te nem tudsz róla!

2017. aug. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
62%

Erre jó a szexmegvonással büntetés.

31/f

2017. aug. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!