Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem szerelmes lett a 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem szerelmes lett a 21 éves kis liba koleganőjébe, akinek kis túlzással az apja lehetne, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Elvileg még nem történt semmi komoly, a levelezésekből ítélve,de teljesen összetörtem. Nagyon szeretem a férjem,pedig nem érdemli meg,mert úgy beszél velem mint a kutyával,stb.

2 éve kizártam a hálószobámból,mert mindig csak azt kaptam,hogy idióta dögölj meg és társai. Elmondása szerint azért volt velem ilyen,mert tele volt tesztoszteronnal,de könyörgöm hogy legyek kedves vele,ha semmi kedvességet nem kaptam?

Az eszem tudja, hogy engedjem had menjen,de mi lesz velünk? A gyerekek apa nélkül nőjenek fel? (3) Persze a legutolsó most egy új pasi,de ki a francnak kellenék 3 gyerekkel..Mit tettem,hogy ezt érdemeltem? :(


2017. aug. 7. 22:51
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok ?
2017. aug. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
11%
Remélem boldog lesz a férjed annak a csodás fiatal nőnek az oldalán, aki meglátta a jót benne és értékeli is azt. A férjed szép éveknek fog elébe nézni abban biztos vagyok.:P Én drukkolok nekik. Sosem késő változtatni.
2017. aug. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
95%

Nektek már régen el kellett volna válni! Ez nem házasság, csak van két ember, akiket összeköt a kényszer.

Ebben akarsz felnevelni három gyereket? Ezt akarod nekik tanítani, hogy a férj így bánik a feleséggel, a házastársak pedig utálják egymást?


Nem lesz egyszerű. És ijesztő a gondolat, hogy egyedül nevelj fel három gyereket. De az sokkal jobb mindenkinek, mint ez a rakás car.


Férjed csomagoljon, húzzon a csajhoz, te meg add be a válást, aztán kész.

2017. aug. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
91%

"Mit tettem,hogy ezt érdemeltem? :("


Nem tettél semmit. Egyszerűen nem voltatok összeillők.

2017. aug. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Sajnállak.
2017. aug. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Kérdeztétek hány évesek vagyunk. ÉN 36, a férjem 40
2017. aug. 8. 00:06
 17/33 anonim ***** válasza:
kizártad a szobából? mégis mit vársz? van egy ismerősöm aki mindig azért sírt, mert a pasija rosszul bánik vele.... miután ő elvált tőle.
2017. aug. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Nem szó szerint zártam ki. Néha volt szex.De a 3. gyermekünk születése után depis lettem,amiből 2 év alatt egyedül kivánszorogtam és az addig napi 2-4 együttlétből két-háromhavi 1 lett.

Szörnyű tudom. :(

Ma már látom,hogy hol hibáztam,de senki nem volt mellettem :( Annyira szarul voltam,senki nem értett meg.

2017. aug. 8. 00:15
 19/33 anonim ***** válasza:

Napi 2-4?

Ezt hogy csináltátok? Mi jó ha heti 3-4szer. Pedig fiatalok vagyunk, kívànjuk egymást, fittek vagyunk.

2017. aug. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Akkor napi 2-4 után remélem látod, hogy ez egy elég éles váltás.

31/f

2017. aug. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!