Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem szerelmes lett a 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem szerelmes lett a 21 éves kis liba koleganőjébe, akinek kis túlzással az apja lehetne, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Elvileg még nem történt semmi komoly, a levelezésekből ítélve,de teljesen összetörtem. Nagyon szeretem a férjem,pedig nem érdemli meg,mert úgy beszél velem mint a kutyával,stb.

2 éve kizártam a hálószobámból,mert mindig csak azt kaptam,hogy idióta dögölj meg és társai. Elmondása szerint azért volt velem ilyen,mert tele volt tesztoszteronnal,de könyörgöm hogy legyek kedves vele,ha semmi kedvességet nem kaptam?

Az eszem tudja, hogy engedjem had menjen,de mi lesz velünk? A gyerekek apa nélkül nőjenek fel? (3) Persze a legutolsó most egy új pasi,de ki a francnak kellenék 3 gyerekkel..Mit tettem,hogy ezt érdemeltem? :(


2017. aug. 7. 22:51
1 2 3 4
 31/33 Bence_ ***** válasza:
Voltak olyan dolgai amire azt mondtad majd biztos változni fog?
2017. aug. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Én bedobnám neki a válást,és közölném a gyerekek vele maradnak.Megnézném hány nőnek kéne,pláne a 21 éves kis fruskának.Mi ez a felfogás hogy válás esetén csak a nőnél lehet a gyerek?!Persze ajánlanák alternativ megoldás,hogy elmegyünk ketten párterapeutához...
2017. okt. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

"Persze a legutolsó most egy új pasi,de ki a francnak kellenék 3 gyerekkel.."


Ez mi?

2017. okt. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!