Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem szerelmes lett a 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem szerelmes lett a 21 éves kis liba koleganőjébe, akinek kis túlzással az apja lehetne, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Elvileg még nem történt semmi komoly, a levelezésekből ítélve,de teljesen összetörtem. Nagyon szeretem a férjem,pedig nem érdemli meg,mert úgy beszél velem mint a kutyával,stb.

2 éve kizártam a hálószobámból,mert mindig csak azt kaptam,hogy idióta dögölj meg és társai. Elmondása szerint azért volt velem ilyen,mert tele volt tesztoszteronnal,de könyörgöm hogy legyek kedves vele,ha semmi kedvességet nem kaptam?

Az eszem tudja, hogy engedjem had menjen,de mi lesz velünk? A gyerekek apa nélkül nőjenek fel? (3) Persze a legutolsó most egy új pasi,de ki a francnak kellenék 3 gyerekkel..Mit tettem,hogy ezt érdemeltem? :(


2017. aug. 7. 22:51
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
12%
Nyugi, majd a fiatal csajjal bepótolja azt a szexmentes szörnyű 2 évet, amit veled elfecsérelt...:D
2017. aug. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
84%
Ha elmegy valamerre,cseréltess zárat és rakj ki egy bőröndöt azokkal a cuccokkal,amik elférnek.Többi ruhát add oda a helyi hajléktalanoknak,mert két legyet ütsz egy csapásra.Kicseszel ezzel a hülyével,de másokkal,akik rosszabb körülmények között él,jót teszel.
2017. aug. 8. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Két évig egy bunkó paraszt volt veled. Már ott kellett volna lépni valamit. Na, hát ő most tovább is lépett.

Ne sajnáld, hiszen láthatóan semmire sem becsült téged. Nem tudom, hol romlott el, de ez most már annyira elmérgesedett, hogy nem is kérdés.

Nagyon sajnálom, de el kell engedned. Semmi értelme nincs már egy ideje a házasságotoknak. Kitartást és sok erőt kívánok, hogy kidobd rendesen végre és hogy összeszedd magad.

2017. aug. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia ne haragudj, hagy szoljak hozzá én is. Szeretem amikor mások mindig csak az érem egyik oldalát lóbálják a másik előtt (tisztelet a sajnos kevés kivételnek)


Tehát éltetek boldogan harmonikusan, aztán jött a gyerek, rád jött egy csomó teher amit nem tudtatok normálisan kommunikálni.


Ez sajnos mindkettőtök gyengesége volt már itt. Aztán jött az intimitás megszűnése egy olyan drasztikus módon hogy huhhh.


Nem tudom hogy az eddigi rossz kommunikációval ezt hogy beszéltétek át, szerintem nem igen, a pasi belülről nyomatta magát ezerrel hogy "mi lett itt nincs szex, miért? hogy?"


A pasik rohadt módon tudnak ám sírni a szex miatt, akkor is ha nem mondják ki. Most azért dühös rád, hogy "nézd meg nem akartál velem lefeküdni, te okoztad ezt, és neked áll feljebb?" szóval sem te sem a pasi nem tudtátok elmondani egymásnak hogy mi a bajotok egymással és most szép lassan leborul minden amit valaha együtt felépítettetek.

2017. aug. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
66%
És ezt hallgatják a gyerekek hogy így beszél veled???
2017. aug. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
33%

Ebben a kapcsolatban a 21 éves kolléganő a legkisebb probléma. 2 évvel ezelőtt kellett volna leülni és megbeszélni. Nyilván elfogadhatatlan, hogy így beszélt veled. De a 2 év szexmentes időszakkal szerintem vége is lett a dolognak. Eléggé valószínű, hogy voltak időközben szeretői. Nem is értem, miért gondolja ezt egy nő, hogy ha probléma van egy kapcsolatban, akkor majd a szex megvonása megoldja. Csak még jobban mélyíti a problémát és másik nő felé taszigálja a férfit. Próbáljátok megbeszélni, hogy mi legyen. Ha nem tudjátok harmonizálni a kapcsolatot, jobb, ha elváltok. A gyerekeknek sem tesz jót, ha azt látják, hogy a szülők veszekednek, utálják egymást.

40F

2017. aug. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
29%

Nagy tanúság, ne ilyenkor, hanem első problémánál keresd javítási lehetőséget. Ez kb 3-4 éve lehetett. Aminek végső eredménye a teljes elhidegülés, s sértettség.., ami miatt kezelt téged úgy ahogy.


Beszéld meg vele, szeretné-e megjavítanj e kapcsolat. Ha igen, szívesen segítek, de mindketten kellettek mentálisan.

Ha nem, nincs kérdés, beszéljétek meg hogyan tovább a válással, kükön költözéssel.


Normális embereknek nem számít, van-e gyereked, sőt, sokszor előny, ha nevelni akar.


Gyerekeknek nem apa és anya kell, hanem rendes nevelés. Lényegtelen, azt hogyan s honnan kapják.


Aok tanulást nektek. Minden jót.

2017. aug. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Szerintem te kapcsolatfüggő vagy....Azon gondolkozz el inkább,milyen példát akarsz mutatni a gyerekednek.Ez így nekik biztos nem kellemes,két depis embert nézni,akik kb lakótársak.Ne sajnáltasd magad,állj a sarkadra és legyenek önálló döntéseid.
2017. aug. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
81%
36 éves vagy, még simán kezdhetsz új életet !!!
2017. aug. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
12%
Sztem ott cseszted el hogy nem voltàl vele figyelmes stb és ezt a figyelmet most megkapja a fiatal tyúkjàtól.De ő meg csúnyân bànt veled amire nincs bocsànat!Sztem ez màr halottügy .Ha 2év elteltével sem kapàlozik akkor sztem fejezd be vele a dolgot!Jobban jàrsz sztem!
2017. aug. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!