Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerelmes vagyok az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az egyik barátomba, de sose csalnám meg a férjem!?

Figyelt kérdés
Voltatok már így házasság alatt? Voltatok szerelmesek másba... még a haverom se tudja, senki csak már nem bírtam magamban tartani a titkot...

2014. júl. 5. 21:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%
most nem fognak szeretni, DE ha megteszed és lefekszel vele 1x mi fog történni? nem fog rámenni a házasságod, te viszont lenyugszol, és továbblépsz.
2014. júl. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 MrPifta ***** válasza:
66%
ne feküdj le vele, de felejtsd el, nem lehet a tiéd
2014. júl. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Ha szerelmes vagy belé, és lefekszel vele, csak rosszabb lesz...
2014. júl. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Kérdező vagyok:


Még a barátom se tudja, úgy hogy nincs szó semmi szexről, csak érzések vannak, és olyan rossz.

2014. júl. 5. 21:49
 5/17 anonim ***** válasza:
55%
Mi a baj a férjeddel?Nem szereted már?Én másra sem tudok nézni,ha szeretek valakit.
2014. júl. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az a bajom a férjemmel, hogy már nem vagyok mellette nő, nincs köztünk már semmi, csak a gyereknevelés és ennyi.
2014. júl. 5. 21:54
 7/17 anonim ***** válasza:
44%
Nem értek egyet az 1-es válaszolóval. Még ha úgy szólt volna a kérdés, hogy "nagyon tetszik az egyik barátom, rá vagyok gerjedve, de nem vagyok belé szerelmes". De így, hogy szerelmes vagy, csak még rosszabb lesz, ha lefekszel vele egyszer, utána semmi. Nem beszélve arról, ha még valami apróság közbecsúszik és a legnagyobb elővigyázatosság ellenére is lebuktok.
2014. júl. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%

Szóval ez a házasság már alapjaiban nem működik.

Két dolog a tiszta: vagy valahogy megpróbáljátok rendbe tenni a házasságotokat, a haverodat meg hanyagolod és megpróbálod magad túltenni rajta, vagy ha végképp kudarc a házasságod, akkor külön menni haverhoz kapcsolódó érzelmektől függetlenül. Persze tudom én, ez sem könnyű, pláne ha gyerek is van.

2014. júl. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát igen... nehéz kérdés ez. Megpróbálom kiverni a fejemből a haveromat, szegény nem is tud semmiről, és csak elrontanám a barátságot... Voltatok ilyen helyzetben?
2014. júl. 5. 22:02
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerencsére ilyen helyzetben még nem voltam.
2014. júl. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!