Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerelmes vagyok az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az egyik barátomba, de sose csalnám meg a férjem!?

Figyelt kérdés
Voltatok már így házasság alatt? Voltatok szerelmesek másba... még a haverom se tudja, senki csak már nem bírtam magamban tartani a titkot...

2014. júl. 5. 21:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
33%

Ugyanígy vagyok én is csak férfiként. Tedd fel magadnak a kérdést, hogy valóban, tényleg megtettél mindent azért hogy jó legyen a férjeddel? Ha igen, és már nincs mit tenned, akkor szégyelje magát ő, hogy arra kényszerít téged, hogy megcsald.

Azt azért mond meg neki, hogy ha nem tesz semmit a kapcsolatotokèrt akkor kénytelen leszel megcsalni. Majd ha szükséges akkor tedd meg.

Én legalábbis ezt tettem/teszem.

2014. júl. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem ilyen helyzetben. Gyerek és házasság nem volt, csak egy hároméves kapcsolat. Én is úgy gondoltam, hogy elfelejtem a haveromat, de nem ment. Még pár évig kínlódtam a langyos vízben az akkori párommal, majd szakítottunk. Ma a haverom a férjem :)
2014. júl. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 acelsziv ***** válasza:
65%

11 -nek igaza van. Egy házasság akkor működik, ha mindketten teremtik. Le kellene ülnöd a férjeddel, elmondani neki amit érzel: magyarán hogy kihűlt a dolog. De azt is, hogy nem válni akarsz, hanem tenni valamit. És tegyen ő is valamit. Menjetek el valahová csak ketten. Wellness hétvége, étterem stb.

Mellesleg hány éve vagytok házasok?

2014. júl. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%
Kémia az egész. Minek borítanád fel az életed pár mikrogramm hormon miatt. Holnapra felszívódik, magad se fogod érteni mi volt az egész.
2014. júl. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
62%
Voltam , ez nem szerelem hanem fellàngolàs, semmi köze a szerelemhez. Idõvel elmúlik, mert megunod.
2014. júl. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
55%
Először elmondtam a páromnak, hogy beleszerettem a legjobb barátomba. Aztán elmondtam a Barátomnak is, hogy beleszerettem. Hogy hogyan lesz tovább, azt nem tudom, most mindenki lázasan gondolkodik! :)
2014. júl. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Na, ez a legnagyobb hülyeség, 16-os. Dehát mindenki úgy cseszi el az életét ahogy akarja...
2014. júl. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!