Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szerelmes vagyok a...

Nagyon szerelmes vagyok a barátomba, de egy zsarnok?

Figyelt kérdés

szeretem. tiszta szívemből.

de gyerekkori problémák miatt szörnyű ahogy a konfliktusokat kezeli, ha éppen olyanja van és nem kussolok ha mondja akkor lehord mindennek.

amikor jó, akkor nagyon jó vele.


elhatároztam, hogy szakítok vele, mert emésztem rajta magam, elnyom, a földbe tipor.

de nagyon félek attól, hogy szemtől szembe nem fog menni, megint elkezdek reménykedni, hogy működhet még, mint eddig.


és félek attól, hogy még ha találok egy normális férfit, akivel aztán lesz családom, még mindig utána fog vágyakozni a szívem. már részemmé vált, ő volt az első ember, aki valaha is kimutatta, hogy szeret, és szerethettem.


2013. jún. 27. 00:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondhatom meg, hogy mit tegyél, de ha tényleg nem vagy boldog így (ami érthető), írd fel egy cetlire, vagy a kezedre, hogy "ne hagyd magad, csináld végig!" És amikor szemtől szembe mondod neki, csak nézz rá erre a mondatra. Erőt fog adni, hidd el.

N

2013. jún. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

szia!

köszi a választ.

nem fekete-fehér ugye, mert amikor jó, akkor jó, boldog vagyok. az meg hogy mennyi a rossz benne változó, csak akkor szenvedek.


nem bírtam ki, felhívtam, hogy legyen valami, csak a bizonytalanság ne, és úgy néz ki hogy együtt maradunk.

úgy érzem, hogy képtelen vagyok otthagyni, túlságosan szeretem.

2013. jún. 27. 01:13
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

úgyanígy voltam az első nagy szerelmemmel

majdnem két évig voltunk együtt és majdnem belepusztultam...nagyon rossz volt olvasni a kérdésedet...könnyű felszínre hozni annak a bizarr kapcsolatnak az emlékeit...

egyszer erőt vettem magamon (smárolt az exével) és akkor szakítottam végleg...persze nem akart leszakadni még másfél hónapot szenvedtünk de aztán minden kommunikációs forrást lezártam...nem vettem fel ha hívott, nem írhatott facebookon stb.

sokszor eszembe jut (eltelt másfél év) de nem bántam meg...és azóta van egy új párom akit tiszta szívből szeretek és nem ilyen beteg

SOHA nem járnék vele újra, és életem egyik legjobb döntésének tartom, hogy szakítottam vele

2013. jún. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

remélem, hogy két év múlva meg fogok erősödni annyira, hogy én is szakítsak.

még friss a kapcsolat, 5 hónapos.

szeretem, és csak rá vágyok, ha most szakítanék, szerintem nem tudnám magam túltenni rajta. még midnig azt érzem, hogy lehet hogy nem tettem meg mindent hogy működjön.

2013. jún. 27. 01:22
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, az a gyanúm, hogy te még nagyon fiatal lehetsz.


Nem sok jót tudok mondani. Ha a barátod lehord mindennek, ha éppen olyanja van. Nem fog megváltozni, csak rosszabb lesz. Igen könnyen jönni fognak a kiabálás után a pofon és verés is.


Keress egy normális, kedves srácot inkább.

Hidd el, fogsz találni.

2013. jún. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

2 év alatt nem megerősödni fogsz, hanem még jobban belebonyolódsz ebbe a kapcsolatba. Ne várj addig, minél előbb, annál jobb.

Ne vedd el a lehetőséget egy jóravalóbb fiú elöl.

2013. jún. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

utolsónak igaza van teljesen, ezt akartam én is írni, miután láttam mit írtál...

minél hamarabb véget vetsz neki annál jobb...hidd el, ez a típus féltékeny, megcsal, aztán előadja hogy mennyire sajnálja, meghogy ő beteg, és segítségre lenne szüksége, meg mennyire utálja magát mikor szemét veled stb

de nem változik meg...hidd el ezek NEM változnak meg soha

2013. jún. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
#7 Tökéletesen egyetértek!Kedves kérdező.Ne hagyd magad tönkretenni.Most lépj míg nem késő!Sok sikert!
2013. jún. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Abból ítélve amit leírtál, attól tartok, 10 év múlva egy lehetetlen helyzetben fogod magad találni, 1-2 gyerekkel, verve, megalázva, megfélemlítve. És akkor már nem lesz olyan könnyű "megszabadulni tőle" mint most. De ne legyen igazam.
2013. jún. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
2%
Nyilván nem vagytok civilizáltak, sem te, sem a barátod (feltehetően valamelyikőtök vagy mindkettőtök cigány). Ne aggódj, ebben a szubkultúrában ez a normális.
2013. jún. 27. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!