Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szerelmes vagyok a...

Nagyon szerelmes vagyok a barátomba, de egy zsarnok?

Figyelt kérdés

szeretem. tiszta szívemből.

de gyerekkori problémák miatt szörnyű ahogy a konfliktusokat kezeli, ha éppen olyanja van és nem kussolok ha mondja akkor lehord mindennek.

amikor jó, akkor nagyon jó vele.


elhatároztam, hogy szakítok vele, mert emésztem rajta magam, elnyom, a földbe tipor.

de nagyon félek attól, hogy szemtől szembe nem fog menni, megint elkezdek reménykedni, hogy működhet még, mint eddig.


és félek attól, hogy még ha találok egy normális férfit, akivel aztán lesz családom, még mindig utána fog vágyakozni a szívem. már részemmé vált, ő volt az első ember, aki valaha is kimutatta, hogy szeret, és szerethettem.


2013. jún. 27. 00:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Minél frissebb egy kapcsolat, annál könnyebb szakítani. Illetve hogy minél régebbi, annál nehezebb - így helyesebb a mondat.:)

Két év múlva a kitartó bántalmazásának következtében már az önbecsülésed is olyan lehet, hogy el is hiszed neki, hogy okkal viselkedik Veled így. A saját pszichés egészséged védelmében konzultálj egy hozzáértővel, ha egyedül nem tudod rászánni Magad a szakításra!


Az emléke pedig 2 év együttlét utáni szakítás után is fájna, hiányozna! Még jobban, mint a mostani szakításkor, mert csak jobban össze lennétek nőve!

Hiszen a jó dolgok is ott vannak! Azt nem is vitatja el senki!

2013. jún. 27. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%

9-esnek teljesen igaza van leirta a jovo tortenesenek pontos forgatokonyvet. Kerdezo en meg arra kerlek ne szakits vele mert igy legalabb a normalis ertekrendeket elvaro lanyok nem akadnak ossze ezzel a Te "fantasztikus hercegeddel".

Arra szamits elobb utobb megut. De hat az nem baj a szerelmed mindent legyoz. ;-)

2013. jún. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon vigyázz, ne válj kodependenssé!


Tessék megmondani a fickónak, hogy NEKED EZ ÍGY NEM TETSZIK. Vagy uralkodik magán, vagy elbúcsúzhat tőled. Ennyi.

Ha meg nem embereli meg magát, akkor kalap kabát.

De akkor ne arra várj, hogy megerősödj. Akkor fogsz megerősödni, ha ő rád is tud figyelni, ha meg nem, akkor attól, ha kilépsz egy ilyen méltatlan kapcsolatból.

2013. jún. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%

kedves kérdező!


gyenge jellem vagy, és ezért kell neked is pasi. ezen nem tudsz változtatni, el kell fogadnod!

2013. jún. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
52%

*ezért kell neked ILYEN pasi


bocsánat

2013. jún. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én négy évet pazaroltam egy seg.gfejre, aztán Ő szakított VELEM. Nem bírtam megtenni, pedig nagyon szemét volt... Szakíts vele, jobb nem lesz és elveszed magadtól azt az időt, amit az igazi megtalálására szánhatnál. Én megtaláltam! Ha már úgy is tudod, hogy szakítani fogsz, mert érzed, hogy tarthatatlan tedd meg most.
2013. jún. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

5 hónapja vagytok együtt, ha most így viselkedik, mi lesz később?

Én 2,5 évig voltam ilyen kapcsolatban. Nagyon szerelmes voltam, de a végén az eszemre hallgattam, és szakítottam vele.

Ennek egy éve, már van új barátom, és most látom igazán, hogy milyen buta voltam, hogy nem vetettem véget ennek előbb.

2013. jún. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!