Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van olyan aki, fiatalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki, fiatalon házasodott és nem bánta meg?

Figyelt kérdés
A párommal még csak 23 évesek vagyunk, együtt vagyunk már 6 éve. Mindkettőnknek ez az első kapcsolata. Három éve élünk együtt albérletbe, és most örökségből lakáshoz is jutottunk. Nagyon szeretjük egymást, közösek az életcéljaink. Szeretnénk gyerekeket is. Nemrég kérte meg a kezem, de mindenki szerint hülye vagyok, hogy igent mondtam, mert túl fiatal és tapasztalatlan vagyok még ehhez. Várjak még 30 éves koromig addig bulizzak ismerkedjek, szexeljek több pasival is, hogy tudjam milyen mással. De mit tegyek ha én nem erre vágyom? Én már meg akarok állapodni. És szerintem teljesen mindegy hogy 20 vagy 30 évesen házasodok meg, ugyan úgy tönkre mehet a kapcsolat, vagy tarthat sokáig ha össze illünk, és a sors is úgy akarja. Mi a véleményetek?
2017. okt. 26. 12:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldönteni...semmire sincs garancia, azt nem adnak annak sem, aki fiatalon házasodik, meg annak sem, aki később, vagy aki soha. Soha ne mond, hogy soha és minden megtörténhet, még az ellenkezője is . Ezt tudom mondani 😀
2017. okt. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
81%
22 voltam mikor hozzámentem a volt férjemhez. Ő 26. 12 évig voltunk együtt. Lett egy csodás fiam. Nem azért váltunk el, mert korán házasodtunk. Ahogy az előttem szóló is írta, semmire sincs garancia. A papír a legkevesebb szerintem, és ha már így van és boldoggá tenne akkor meg miért ne. Nem az fog titeket összekötni az biztos. Én több mindent megtettem a házasság megmentéséért, talán ennyiből jó volt, hogy házasok voltunk. De a válás 2x 10 perces bírósági tárgyalás és 4 hónap volt. A gond a vagyon megosztással volt. Szóval szerintem nincs mit veszítened. Én hálás vagyok a volt férjemnek, az együtt töltött időnek, mert voltak benne nagyon szép időszakok és szerettem feleség lenni.
2017. okt. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
97%

Azért 23 évesen már nem vagyok olyan fiatalok.

Egy rokonom 19 évesen ment férjhez (és nem, nem volt gyerek úton) és már több mint 20 éve boldogok együtt.

2017. okt. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Múltkor láttam facebookon, hogy egy lány aki gimiben eggyel lentebbi évfolyamba járt tőlem, már gyereke van és férje. Kicsit irigyelni kezdtem őt.


23/L

2017. okt. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én 22 voltam a párom meg 25 amikor megtartottuk az esküvőt. Akkor már 3 éve voltunk együtt.Másfēl év járás után meg volt az eljegyzés,össze is költöztünk,és rá 1 évre volt a lagzink. A lagzi után másfél hónapra megfogant a kisfiúnk (tervezetten). Azóta született egy kislányunk is (ő is tervezetten). Idën voltunk 5 éves házasok,és 8 éve vagyunk együtt. Semmit nem bántunk meg 😉
2017. okt. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Figyelj, van, akik évetizedekig elvannak fiatal házasság után és együtt öregszenek meg, mások pár éven belül szétmennek.


Attól függ, mit TESZTEK egymásért, a kapcsolatért. Se több, se kevesebb. :)

2017. okt. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A férjem 23 éves volt, én 24, amikor megkérte a kezem, másfél éve éltünk együtt. 9 hónappal később összeházasodtunk, másfél évre rá született a kislányunk, tervezetten. Most én 29 múltam, ő 28, nem bántunk meg semmit, boldogok vagyunk így együtt, már hárman :)
2017. okt. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ez az éld ki magad dolog szerintem is hülyeség, csak sokan nem bírják elfogadni, hogy nem mindenki vágyik bulikra meg egy éjszakás kalandokra. Sose felejtem el, mikor egy nálam 2 évvel fiatalabb lánnyal beszélgettem. Nekem akkor volt az első kapcsolatom kb. 1 éves (ma már több, mint 4 éve tart) és a 15 éves lány teljesen el volt ájulva, hogy nekem még csak egy barátom volt és miért vagyok még vele, ő 2 hónap alatt már unni szokta az aktuális pasiját és keres mást, mert ő élni akar és nem lekötni magát ilyen fiatalon. Konkrétan engem tartott hülyének meg kezdte nekem ajánlgatni a szingli fiú barátait, mert szerinte fiatalon ezt kell. Most 21 éves vagyok, több mint egy éve párommal élek és el vagyok jegyezve. A csaj és a hasonló barátnői meg ott sírnak egymásnak a buszmegállóba meg kocsmákba, hogy nem találnak normális pasit. Normális férfinak nem fog kelleni egy olyan nő, aki 14 éves kora óta havonta cseréli a pasijait és már kb. nincs olyan 3 faluval arrébb se, akivel ne kavart volna. Hiába élték ki magukat, ha most emiatt nem kellenek senkinek, csak alkalmi kapcsolatra. (Na meg persze nekik ott kezdődik az "alkalmas férfi", hogy van kocsija, meg bír inni az értelmi szintjük meg megreked az aktuális divattrendeknél.)
2017. okt. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs garancia. Szüleim fiatalon házasodtak, és több, mint 35 éve házasok, mai napig szeretik egymást és remekül kijönnek egymással. Tesóm szintén fiatalon házasodott (első pasi, első minden). Most 14 éve házasok, de nagyon szar a házasságuk évek óta. Pedig az első kb 5 évben nagy volt a szerelem, mostanra viszont utálják egymást és fogalmam sincs miért nem válnak el. (a gyerekekre hivatkozva nem válnak el, pedig szerintem jobb lenne, mert csak a napi ordibálást hallják ők is..).
2017. okt. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!