Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mas is hazasodott mar szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mas is hazasodott mar szerelem nélkul?

Figyelt kérdés

Igent mondtam egy ferfinak akit imadok, szeretek vele akarok leelni egy egesz eletet


De nem vagyok szerelmes bele , sosem voltam , mitn embert szeretem , kulsoleg szeretem midnen hibaja ellenere az osszes porcikajat , a szex tokeletes , a gondolkodasunk megegyezik, szoval en nem is tudom elkepzelni hogy ennel harmobikusabb kapcsolat letezik, a parom imad , midnent megtesz ertem

Egy csepp ketseg nemvolt bennem mikor megkert


De 10 ev mulva sem lesz? Most ugy erzem akkor sem lesz, de basszus nagyon negativ ember vagyok, es amiota az elso parom otthagyott, akkora mely nyomott hagyott bennem hogy valahogy nem erzem hogy valaha is kepes leszek szerelembe esni valakibe

Igen, meseltem errol a paromnak, o azt mondta hogy ne mondjak ilyeneket neki mert a viselkedesem pont az ellenkezojet mutatja

Szoval igyekszunk realisan nezni a dolgokat miszerint orok szerelem nincs evek utan ugyis atalakul , szeretette es elmulnak a pillangok a gyomorban stb.


Szoval.nem az a kerdesem hogy hozzamenjek e , mivel ez mar biztos , csak hogy van meg valaki igy?

Mikor lenyugszom ugy gondolom folosleges ezen panikolni, de miota egyre kozeledik a datum olyan panik van rajtam , ez egy akkora lepes es sosem igy kepzeltem el

De tudom soha nem is fogok mar szerelmes lenni senkibe , amit nallam ellehet erni maximum, azt a parom elerte , nem erzem hogy ennel fentebb van

De olyan rosz erzes melyen legbelul, hogy mindezt a legelso parom tette tonkre a gyerekkori almom , mivel ot sosem fogom tudni elfelejteni


2017. júl. 12. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Elárulok egy titkot: te szereted ezt az embert, teljesen nyilvánvaló abból, ahogy beszélsz róla és a kapcsolatotokról. De olyan heves csak az első szerelem szokott lenni, hogy azt se tudod a lila ködtől, hogy hívnak. Később több eszed van, felnőttebb vagy, nyugodtabb, kevésbé viharosak az érzelmek. Ez nem jelenti azt, hogy nincsenek.
2017. júl. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
alacsony elvárás tartós házasság:)
2017. júl. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
ha döntöttél ne sírj a régi után. Legyél erős és keresd a jót az életedben. Aki mindig a régi után sír, az hamar boldogtalan lesz. A gyengeséget a világ nem tolerálja.
2017. júl. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a te életed, te döntesz. Ha úgy érzed ennél többet nem fogsz érezni senki iránt akkor tedd meg, csak nehogy akkor légy szerelmes amikor 3-5-10 éve vagytok már házasok, mert akkor nagyon nehéz lesz ellenállnod, hisz a párodba nem vagy szerelmes és sosem voltál. Én a magam részéről szerelemből házasodtam, és soha nem tettem volna ha nem érzem azt a bizonyos pluszt, de ez én vagyok.
2017. júl. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze.És pont az a jó. A lilaködös szerelem pont elvakít és reális objektív gondolkodás nélkül nem szabadna házasodni. Mivel a szerelem csak egy hormonális változás ami lecseng aztán ott áll az ember meglőve hogy basszus ez ki a fene akivel összejöttem? Aztán jön a válás.
2017. júl. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!