Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van olyan aki, fiatalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki, fiatalon házasodott és nem bánta meg?

Figyelt kérdés
A párommal még csak 23 évesek vagyunk, együtt vagyunk már 6 éve. Mindkettőnknek ez az első kapcsolata. Három éve élünk együtt albérletbe, és most örökségből lakáshoz is jutottunk. Nagyon szeretjük egymást, közösek az életcéljaink. Szeretnénk gyerekeket is. Nemrég kérte meg a kezem, de mindenki szerint hülye vagyok, hogy igent mondtam, mert túl fiatal és tapasztalatlan vagyok még ehhez. Várjak még 30 éves koromig addig bulizzak ismerkedjek, szexeljek több pasival is, hogy tudjam milyen mással. De mit tegyek ha én nem erre vágyom? Én már meg akarok állapodni. És szerintem teljesen mindegy hogy 20 vagy 30 évesen házasodok meg, ugyan úgy tönkre mehet a kapcsolat, vagy tarthat sokáig ha össze illünk, és a sors is úgy akarja. Mi a véleményetek?
2017. okt. 26. 12:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
Nekem amikor volt az elso baratom mi is ugy terveztuk h osszekoltozunk egyerekunk lesz stb 6 eveg voltunk eggyutt nekem o volt az elso.De az utolso evben kezdtem erezni h nem eltem ki a fiatal eletem es mar annyi ev utan csak megszokasbol vagyok vele igy hat szakitotottam.Azota van ferjem mas es gyermekem is.En meg a hazassagot nem tanacsolnam meg varnak 1 2 evet lassuk annyi ido utan is minden rendben lesz nem kell elsijetni.En is akoribba olyan szerelmes voltam h azt hitten orokke vele leszek de nem igy lett.
2017. okt. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
De ha tenyleg annyira biztos vagy mindenbeb akkor hajra sok szerencset maskulomben barmit tanacsolok vagy mas tanacsol tedd azt amit erzel.
2017. okt. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%

Egyik nagymamám 20 évesen házasodott meg az akkor 30 éves nagypapámmal és együtt voltak 46 évet papa haláláig.


Másik nagymamám 19 évesen házasodott meg az akkor 24 éves nagypapámmal és együtt vannak 59 éve.


És hogy valami frisset is mondjak (hogy a buta károgók ne mondják hogy "de hát ezek régen voltak"): Az anyukám 23 évesen házasodott meg az akkor 29 éves apukámmal és együtt vannak 26 éve.


Szóval én is simán el tudom képzelni, hogy majd 27-harmincpár évesen valamikor egy tőlem 5-10 évvel fiatalabb, 20-25 éves csajjal. A saját életemben látom a pozitív példákat.

2017. okt. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%

Ha egy kicsit jegyben járnátok?

Nemrég kért meg, ha 26 éves korotokban házasodnátok már semmilyen szempontból nem lenne korai (szerintem)

Szintén N23

2017. okt. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
En csak annyit tudok, hogy a kornyezetemben ezek az elso kapcsolatos dolgok mukodni szoktak..nagyon sok olyan hazaspart ismerek akik a kozepiskolaban jottek ossze, elso szerelmek voltak egymasnak, osszehazasodtak, gyerekeik lettek es boldogak..Valahol mindigis irigyeltem ezeket a parokat..nem mindenkinek adatik meg ez az esely. Ha most ugy erzed nem vagysz masra/masokra es boldog vagy akkor nem is kerdes a dolog..
2017. okt. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
42%

A rekord valami brit páros akik talán már 70.(?) évfordulót ünneplik kilencvenakármennyi évesen.


Ismerőseim között a rekord nagyapámék a 58 évvel, illetve másik nagyszüleim 54 (lassan 55) évvel. Ráadásul ez utóbbi is lehetne 58 ha hamarabb mondják ki a dolgot (meg ha nagyapám nem viszik el katonának 1,5 évre).

2017. okt. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

nem kell hnap hozzámenni.

megkért, két év múlva esküvő pl.

de ha együtt éltek, és megy, akkor nagy baj nem lehet.

2017. okt. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Ez a kiélés duma akkora egy baromság. Itt vagy példának te, téged nem érdekel. Nem untátok meg egymást, élvezitek egymás társaságát. Ok, hogy egyszer élünk, de miért ne lehetne egy emberrel?
2017. okt. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%

23 évesen már anya voltam. :)

Nem bántuk meg.


Ellenben rengeteg ismerősöm van, aki kiélte magát, 30 körül házasodott és alapított családot, aztán 3 éven belül elváltak. Közülük sokan siratják az első komoly kapcsolatot, hogy akkor kellett volna megállapodni, mert azóta se volt olyan harmonikus kapcsolatuk. Csak még élni akartak.

2017. okt. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%
23-24 (mert gyanítom, nem holnap akartok házaodni) év sztem már régen nem olyan nagyon fiatal / korai házasodáshoz. Ha ilyen 20 évet írtál volna, akkor azt mondtam volna, hogy előbb még éljetek (ne külön "ki" magatokat, mert az csak annak "kell", aki olyan típus... és ezt most nem negatívan értem, csak vannak különböző típusú emberek... van, akiknek aktívan kell kiélni magukat, hogy le tudjanak higgadni, telepedni), mert akkor még változhat a személyiségetek, az emberek többsége nincs megérve. De 23-24 évesen... ha ennyi idősen, 6 év után nem érzel erre ingerenciát, akkor sztem vágjatok bele.
2017. okt. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!